Bučkovi - slunce, seno, vesnice

(pořad)
  • Slovensko Bučkovci (více)
Reality-TV
Slovensko, 2013, 65 min

Hvězdy slovenské reality show Farmář hledá ženu, bratři Tomáš a Jan, se vrací a tentokrát i s celou rodinou. Hlavou rodiny je maminka Anka, která se s ničím nepáře. Poznáte i svéráznou babičku, která ráda křičí, nebo otce Jana, který farmaření nesnáší, ale o to víc miluje jídlo. (TV Prima)

Nataniel73

Jedna z najhlúpejších reality show, ktoré vypustila hnojka do sveta. Ten mentálne retardovaný syn Jano s bravčovým ksichtom a vysokým egom si rozhodne nezaslúži priestor televíznej obrazovky. A jeho večne ukecaná matka taktiež nie. Narodiť sa do takejto rodiny tak asi predčasne ukončím život. Do toho táraj Hudák plus zopár úbohých žien, čo do toho šli. Tá jedna hviezda patrí samozrejme milej babičke, zrejme jedinej normálnej v rodine. 20% ()

Wacoslav1

Tak jsem včera navštívil svoji oblíbenou zemi Slovenskou a večer jsem v hospodě nedobrovolně (holt to tam měli puštěný) na TV Joj sledoval asi hodinu tenhle skvost. No co vám budu povídat z každým vypitým drinkem hladina mého úžasu nad tím co sleduji stoupala. Je to samozřejmě čistej odpad. jestli takhle vypadá průměrná Slovenská rodina, tak to ámen Bratia. Ženský tají těhotenství, bráchové si kecají do výchovy dětí. No masakr nakonec dám 1* za toho Jána jak furt opakoval v tom autě : Čo ti šíbe? Ti šíbe? Ti šíbe??? 15% ()

Gromnir23 odpad!

Co to je??? Rodina uječených buranů a jejich denní starosti, tohle je už opravdu pořad pro hašišáky. Nevím co je na JOJce za úchyláky, že je napadne tohle točit. Nezbývá než litovat kameramany, kteří s rodinou tráví celý den a hned za nimi je politování hodná práce ve střižně, kde nad tímto materiálem omdlévá hrůzou nebohý střihač. ()

Jello Biafra odpad!

Reality show, ktorej hlavní aktéri sú tlupa zdegenerovaných asociálov z nejakej diery na strednom Slovensku. Absolútne nepozerateľný hnoj, kedy má divák sto chutí dotyčných Bučkovcov za ich otrasné správanie zlynčovať. Neuveriteľné aký odpad spoločnosti sa dnes môže dostať na televízne obrazovky. A potom sa čudujeme že my Slováci sme v zahraničí považovaní za dementov. ()

Fiftis

Ono je často niečo tak blbé až je to dobré. Prečo sa nezasmiať ma idiotskej sedláckej rodine? Prečo sa nesmiať na tom, ako jeden z bratov hobluje čiernu hubu z osady, s ktorou má pankharta a ktorá od neho aj pred kamerami zase ušla za inými chlapmi? Prečo sa nedívať na starého pupkatého cibuliaka, ktorý vymetá na staré - 55 ročné kolená dedinské diskotéky, na ktorých obháňa mladé školáčky? Prečo sa nezasmiať na až extrémne veriacej 100 ročnej prababke, ktorá je vždy tak nasraná, že sa až človek diví, že si stále hovie dobrému zdraviu? Prečo sa nezasmiať na najstaršom synovi, ktorý si narazil vždy nespokojnú a podráždenú Češku, ktorá je čierna ovca rodiny? Prečo sa nezasmiať na najmladšom synátorovi, ktorý má ego Cassanovy a chodí na starej šunke obháňať miestne štetky? ()