Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

PinokKio

Ano, můžete mě odsuzovat, ale já se tímhle pořadem dokonale bavím. Ven krásně vyplouvá naše (respektive jejich) demence, absurdita, naivita a spontánnost .. přesto, všechno jsou to lidi z masa a kostí, vesměs v tomhle pořadu zdárně vybraných farmářských pošuků vs. zoufale vyhlížejících (anti)partnerek, neboť v reálu by si spolu sotva vrzli. Prostě partička magorů přirovnávajících drahé polovičky nejen k řádně vyladěnému motoru traktoru, se kterým by se nejraději pářili. Dokonalá zábava, při které je radost se opíjet (tudíž vžívat se do role obdobných buranů jako v této reality show) a říkat si, že jsou to větší zoufalci než my : ) ()

corona

Podobne ako Kapor na torte, tažko hodnotiteľné. Slovákov už nezaujímajú namyslené a nezaujímavé slovenské celebrity ale národ očarili pospolití muži a ženy, hľadajúci svoju trochu šťastia. No neviem, zabávať sa na prostáčikovi, ktorý ani nemôže za to aký je, alebo na buranovi, ktorý ešte "nepoznal svoje vyvolené zvnútra", ak to niekoho dokáže zabaviť, tak nech sa baví. A vedia tie ženy vôbec ako si z nich robia v komentároch srandu? ()

anderson odpad!

Kedysi za "totáča" sa tzv. írečité a prostoduché figúrky ponevierali po lokáloch IV. cenovej skupiny a svojimi pestvami bavili ich návštevníkov. Dnes im naše (vraj)najsledovanejšie médiá venujú čo najširší vysielací priestor aby "pobavili a skultúrnili" aj ešte imbecilitou nezasiahnutých jedincov. Nie, nemyslím si, že ľudstvo čaká nejaká IDIOCRACY, skôr mám pocit, že nás postupne ovláda globálna plazivá apokalypsa morálneho a hodnotového rozkladu. Čo si povieme tak o 10 rokov ? Bude sa nám azda cnieť po Mojsejovcoch ? (20.12.2010) ()

tomashrabek

Pozerám, že väčšina tu prítomných ľudí nemá pochopenie pre tento slovenský televízny skvost. :-) Ak by som farmára nazval svojou "guilty pleasure", veľmi by som mu krivdil. V kontexte slovenskej televíznej tvorby totiž ponúkol skutočne neuveriteľné charaktery a situácie, na ktoré si aj dnes s radosťou spomínam. Úplne bez srandy čakám na deň, keď všetky epizódy vyjdú v nejakej luxusnej dvd edícii. Budem prvý, kto si ju predobjedná. ()

senyor

Čakal som ďalší trápny formát parazitujúci na ľudskej jednoduchosti a naivite, ktorý má akože "slúžiť pre meštiacku elitu, ktorá je strašne nad vecou, na pobavenie." Ďalšiu variáciu zámeny manželiek, nevesty pre neviem koho, ktorá bude tlačiť na pílu viac než je zdravé a nedá sa pozerať dlhšie než 7-8 minút. Ale po 2 častiach konštatujem, že toto je niečo úplne iné. Tí, čo tu dávajú odpady, sú buď puritáni ako svet, alebo to proste nepochopili. Nehovorím, že každého to musí humorom trafiť, dokonca sa nedivím, ak to niekoho urazí, ale skrátka je to program, ktorý tak výrazne posúva hranice videného v slovenskej televízii, že sa nedá nazvať inak než hardcore. Farmár so slzami v očiach rozpráva, že sliepky sú jeho život? Farmár Zdenko začal po niekoľkých dňoch hovoriť výhradne v rýmoch, lebo jedna z uchádzačiek sa zaľúbila do oboch jeho najlepších kamarátov? Zahanbený farmár Marián s úsmevom priznáva, že ho jedna z uchádzačiek štipkala a hladkala a že mu to bolo celkom príjemné, takže s ňou rád stratil svoje 30-ročné panictvo? Ja sa nad nikým nepotrebujem vyvršovať, ani sa nikomu nevysmievam, veď aký kraj, taký mrav a zrejme by som nebol iný keby som vyrastal, tam kde oni. Ale ako sociálna štúdia je to geniálne a človek vidí veci, ktoré sa aj v paródiách zdajú prehnané a príliš nadnesené, s tým, že títo ľudia nehrajú, ale žijú. Určite mimoriadne zaujímave, pre niekoho vtipné, pre niekoho dementné, ale v každom prípade neobídeteľné a absolútne unikátne... 8/10 ()

• Každý účastník podpísal zmluvu, v ktorej sa televízia JOJ zaviazala zaplatiť 1000 eur po ukončení natáčania, pričom 300 eur dostali hneď na ruku. (Greenpeacak)