Režie:
Joo-ho KimKamera:
Sung-je LeeHudba:
Tae-seong KimHrají:
Tae-hyeon Cha, Ji-ho Oh, Hyo-rin Min, Jeong-geun Shin, Dong-il Seong, Jong-ho Song, Chang-seok Ko, Gil-dong Kim, Hyang-ki Kim, Na-ra Oh, Chae-young Lee (více)Obsahy(1)
V 18. století je led cennější než zlato. Když se zkorumpovaní úředníci spiknou, aby trh s ledem ovládli a stanovovali jeho cenu, dva neprávem obvinění se rozhodnou zosnovat pomstu. Seženou si odborníky na na získávání informací, na výbušniny, zkušeného kapsáře a mistra převleků, přepravní eso, vykradače hrobek atd. Tak vznikne gang jedenácti odborníků, kteří jsou rozhodnuti ukrást všechny královské ledové zásoby a usvědčit úředníky v následujících pěti dnech z korupce. (spitr)
(více)Hrají
Tae-hyeon Cha
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Yeopgijeogin geunyeo (2001)
Yeonae soseol (2002)
Sunny (2011)
Ji-ho Oh
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Jopok manura 3 (2006)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Hyo-rin Min
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sunny (2011)
Seumool (2015)
Baramgwa hamjje sarajida (2012)
Jeong-geun Shin
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Ahobsal insaeng (2004)
Wangui namja (2005)
Dong-il Seong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Jong-ho Song
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Hwayugi (2017) (seriál)
Byla to láska? (2020) (seriál)
Chang-seok Ko
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Nebohá paní Pomsta (2005)
Jigeum mannaleo gabnida (2017)
Taxikář ze Soulu (2017)
Gil-dong Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Králův dvojník (2012)
Bongi kimseondal (2016)
Imgeumnimeui sageonsoocheob (2017)
Hyang-ki Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Wedingdeureseu (2010)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Jeungin (2019)
Na-ra Oh
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Alchymie duše (2022) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Psací stroj z Chicaga (2017) (seriál)
Chae-young Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Eunmilhage widaehage (2013)
Saranghanikka, gwaenchanha (2006)
Teureok (2008)
Bo-geun Cheon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Hellou goseuteu (2010)
Daensing kwin (2012)
Byeoleul ddadajwo (2010) (seriál)
Moon-shik Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Hojič (2014) (seriál)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Joong-ki Song
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Jaebeoljib Maknaeadeul (2022) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Nam-yeol Jang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Kimssi pyoryugi (2009)
Maraton (2005)
Daenseoui sunjeong (2005)
Goo-taek Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Ptačí klec (1998)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Beomjoidosi (2017)
Yong-wook Jin
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Vzpomínky na lásku (2004)
Keurosing (2008)
Bareuge salja (2007)
Min-hyeok Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Baramgwa hamjje sarajida (2012)
Mihwakin donghyeongsang : jeoldaekeulrik geumji (2012)
7 gwanggu (2011)
Yeong-dong Moon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Hollidei (2006)
Lukostřelci (2011)
Hyeok-poong Kwon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pečeť vraha (2003)
Ijung gancheob (2003)
Yongseoneun eupda (2010)