Režie:
Sergej PopovKamera:
Jurij ŠajgardanovHudba:
Darin SysojevHrají:
Andrej Smoljakov, Igor Petrenko, Andrej Panin, Kristina Kuzmina, Olga Oniščenko, Jurij Ickov, Nikolaj Dobrynin, Fjodor Lavrov, Jurij Orlov (více)Hrají
Andrej Smoljakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Igor Petrenko
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Spjaščije (2017) (seriál)
Kadeti (2004) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Andrej Panin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Kristina Kuzmina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Olga Oniščenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jurij Ickov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Dobrynin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Rusové v Los Angeles (2003) (seriál)
Fjodor Lavrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Lepší než my (2018) (seriál)
Běsy (2014) (seriál)
Jurij Orlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vladimir Kolganov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Lev Jelisejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Kapitonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Vadim Bočanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Darja Ciberkina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Zibrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Senke nad Balkanom (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Natalja Tkačenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Kirill Poluchin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Valerij Kucharešin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Andrej Feskov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)