poster

O Červené Karkulce (TV film)

 • Německo

  Rotkäppchen

 • Slovensko

  Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka

Fantasy / Rodinný / Pohádka

Německo, 2012, 60 min

Režie:

Sibylle Tafel

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Producenti:

Ingelore König

Kostýmy:

Frauke Firl
(další profese)
 • Drunk_Queen
  odpad!

  Zase jedna německá hovadina... Vlk je spíš ožrala, co se nejspíš každou chvíli bude chtít pozvracet, babička je jak zhulená trhlá bezdomovkyně. Za květinovou louku by se nemuseli stydět ani v OBI nebo v květinářství. Nešlo mi do hlavy, kam sakra vlk tu babičku s Karkulkou nacpal, jelikož jeho břicho lidské přítomnosti nenasvědčovalo :D. Jako vždy německý standard natočen divným hodně německým a NEpohádkovým způsobem. 5%(17.2.2013)

 • RonaMidu
  **

  no,německé pohádky mi připadají často divné,ale jako by nestačil kanibal ve vlčím převleku,ještě ho stříknou pedofilem ....musím dát hvězdičku za odvahu hercům,hrát v tak hloupém filmu a druhou sobě,že jsem vydržela až do konce.(10.11.2013)

 • peta809
  odpad!

  Neskutečně hrozné filmové zpracování. O vlku ani nemluvě. A děti, které tuto pohádku neznají, ji díky tomu příšernému vlkovi nebudou chtít už nikdy slyšet. Smutné.(17.2.2013)

 • rakosabasta
  ***

  Náhodou... zase tak špatné to nebylo... možná na to koukám skrze divadelní brýle, ale (až na ty berušky) tam vlastně nebyl použitý žádný větší PC trik, takže v rámci pohádkovosti celkem v pořádku...(17.2.2013)

 • MM_Ramone
  *

  Predpokladám, že sa tu nenajde nikto taký, čo by nepoznal rozprávku o malom, milom dievčatku zvanom Karkulka. Tento veľmi známy príbeh bol už mnoho krát prevedený do filmovej podoby. V roku 2012 sa tejto témy chopili nemeckí filmári. Z hodinového snímku, čo natočili mám však divný pocit. Najmä z toho ako stvárnili zákerného, starého vlka. Jednoducho hercovi Edgarovi Selgemu prilepili ušiská, na ruky dali chlpaté rukavice, obliekli ho do veľkého sivého kabátu a nasadili akési groteskné tesáky. To mal byť akože hrozný, ukrutný vlk. Lenže on pôsobí skôr dojmom pomäteného, pedofilného bezdomovca. *(19.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace