O Červené Karkulce (TV film)

• Německo

Rotkäppchen

Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka

Fantasy / Rodinný / Pohádka

Německo, 2012, 60 min

Sibylle Tafel

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Ingelore König

Kostýmy:

Frauke Firl
  • alyssa18

Trhlá babina-vynálezce, co vymyslela popcorn a "houpačkovník", opelíchaný vlk trpící méněcenností a do toho banda šikanujících spratků... Tohle teda svým dětem pouštět rozhodně nebudu.(17.2.2013)

• Drunk_Queen

Zase jedna německá hovadina... Vlk je spíš ožrala, co se nejspíš každou chvíli bude chtít pozvracet, babička je jak zhulená trhlá bezdomovkyně. Za květinovou louku by se nemuseli stydět ani v OBI nebo v květinářství. Nešlo mi do hlavy, kam sakra vlk tu babičku s Karkulkou nacpal, jelikož jeho břicho lidské přítomnosti nenasvědčovalo :D. Jako vždy německý standard natočen divným hodně německým a NEpohádkovým způsobem. 5%(17.2.2013)

• RonaMidu

no,německé pohádky mi připadají často divné,ale jako by nestačil kanibal ve vlčím převleku,ještě ho stříknou pedofilem ....musím dát hvězdičku za odvahu hercům,hrát v tak hloupém filmu a druhou sobě,že jsem vydržela až do konce.(10.11.2013)

• misstake

Doporučuji všem kritikům Svěrákova vlka.(6.2.2016)

• sidonka

Budu pozitivní. Hezký les. Jen to další tvůrcům moc nevyšlo.(17.2.2013)