poster

O Červené Karkulce (TV film)

 • Německo

  Rotkäppchen

 • Slovensko

  Rozprávky bratov Grimmovcov: Červená Čiapočka

Fantasy / Rodinný / Pohádka

Německo, 2012, 60 min

Režie:

Sibylle Tafel

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Kostýmy:

Frauke Firl
(další profese)
 • Drunk_Queen
  odpad!

  Zase jedna německá hovadina... Vlk je spíš ožrala, co se nejspíš každou chvíli bude chtít pozvracet, babička je jak zhulená trhlá bezdomovkyně. Za květinovou louku by se nemuseli stydět ani v OBI nebo v květinářství. Nešlo mi do hlavy, kam sakra vlk tu babičku s Karkulkou nacpal, jelikož jeho břicho lidské přítomnosti nenasvědčovalo :D. Jako vždy německý standard natočen divným hodně německým a NEpohádkovým způsobem. 5%(17.2.2013)

 • peta809
  odpad!

  Neskutečně hrozné filmové zpracování. O vlku ani nemluvě. A děti, které tuto pohádku neznají, ji díky tomu příšernému vlkovi nebudou chtít už nikdy slyšet. Smutné.(17.2.2013)

 • tonton78
  odpad!

  proč jen mě vůbec nepřekvapilo že tento skvost byl natočen našimi západními sousedy...málokdo totiž umí uchopit pohádkové téma a přetavit ho v krásný filmový příběh. bravo, Fritz, bravo(17.2.2013)

 • sidonka

  Budu pozitivní. Hezký les. Jen to další tvůrcům moc nevyšlo.(17.2.2013)

 • MM_Ramone
  *

  Predpokladám, že sa tu nenajde nikto taký, čo by nepoznal rozprávku o malom, milom dievčatku zvanom Karkulka. Tento veľmi známy príbeh bol už mnoho krát prevedený do filmovej podoby. V roku 2012 sa tejto témy chopili nemeckí filmári. Z hodinového snímku, čo natočili mám však divný pocit. Najmä z toho ako stvárnili zákerného, starého vlka. Jednoducho hercovi Edgarovi Selgemu prilepili ušiská, na ruky dali chlpaté rukavice, obliekli ho do veľkého sivého kabátu a nasadili akési groteskné tesáky. To mal byť akože hrozný, ukrutný vlk. Lenže on pôsobí skôr dojmom pomäteného, pedofilného bezdomovca. *(19.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace