poster

Přerušený kruh

 • Nizozemsko

  Broken Circle Breakdown, The

 • slovenský

  Prerušený kruh

  (festivalový název)
 • český

  Broken Circle Breakdown

  (festivalový název)

Hudební / Romantický / Drama

Belgie / Nizozemsko, 2012, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Duncen
  *

  Takové citové vydírání mě nezaujalo. Ale akademici z Hollywoodu to oslavují a proto ho také nominovali na oscara. Film spoléhá jen na to, že uroníte slzu nad příběhem hlavního hrdiny, který v průběhu filmu přijde o svou rodinu. K tomu vám ukazují neustále další a další nezajímavé flashbacky, některé i s hudební vložkou, která jako celý film nestojí za nic... Během celého filmu jsem vyhlížel, kdy přijde vytoužený konec, ten ale ne a ne přijít. Nakonec jsem se ho teda dočkal, sice s traumatem z nekonečně nudné blbosti, ale přece.. Pro mě je to nejslabší film letošních oscarů, 25 %(31.1.2014)

 • Sandiego
  ***

  Ani bluegrassové melodie, ani působivý vizuál nedokážou zakrýt, že tento belgický oscarový kandidát je velmi prvoplánovou a vyspekulovanou variací na tisíckrát ohrané téma. Snaha o nelineární vyprávění skrze efektní střihy a skoky v čase jsou jen prázdnou zástěrkou, která se snaží vzbudit alespoň nějakou emoci tam, kde od počátku žádné hlubší a autentické city nejsou. Ve výsledku průměrné drama plné protivných scenáristických kliček, na něž se hezky dívá a jež se hezky poslouchá, ale nezanechá vůbec žádnou stopu.(2.1.2014)

 • Baxt
  *

  Jasně nejhorší film, co jsem letos viděl. Průhledná, demagogická, hysterická, falešná a mizerně odvyprávěná sračka. :-)(8.12.2013)

 • Katullka
  **

  Sopel ti tece dve hodiny a chces tu holku jenom osukat. Proc proboha????(2.8.2014)

 • Boogeyman
  ****

  Srovnání s Blue Valentine se nabízí, ale i když tady jde o život dítěte (tedy úplně jiná liga než má mě ráda, nemá mě ráda), je to vedle Valentine slabá vztahová polívčička. Každopádně je to skvěle natočeno, country soundtrack je úžasný a hlavní dvojice výborně obsazena. A z hlavy to taky jen tak nevyšumí.(12.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace