PKD

Další 100% zářez na STc pažbě. To se pak hodnotí lehce, když je drtivá většina dílů, bezchybná. V rámci ST samoz. Jedná se sice o 1 ze 2 nejkratších dílů, ale v ničem si tedy nezadá. Jak už poster napovídá, jde o další díl v řadě, který jest přímým (existují zde vůbec nepřímá? heh) pokr. už dávno klasického a legendárního dílu, kolem kterého se od doby TOSky, vystavěla slušná mytologie...Mirror, Mirror. Je též třeba zdůrazniti fakt, že jako v př. zrcadlového dvojdílu z STE, In a Mirror...Darkly, i zde došlo k formální úpravě úvodních titulků, včetně průvodního slova, které je plně v Imperiálním duchu.;-) Popisovati, jak jsou v tomto seriálu herci ve vedlejších rolích neskutečně podobní originálům, by bylo nošením dilithiových krystalů do strojovny. V každém př. bez debat doporučuji si toto pustit ihned po Mirror, Mirror, páč tento díl se opravdu odehrává doslova vteřinu po něm, tudíž jde o part II jednoho celku. Jen si musím trochu šťournouti do ISS Enterprise, neb nemá správně bussardovy kolektory, což trochu zamrzí u tohoto jinak vycizelovaného a pro mě regulérně oficiálního/kanonického pokr. STTOS. Takže...pokud chcete zvěděti, jak to dopadlo poté, co se náš Kirk a spol. přesunul do ´´správného´´ vesmíru a vládnete dobře angličtinou (zda je tento tv s. s cz tit. se přiznám netuším), jděte do toho. ()