Údajný vrah

USA, 2013, 87 min

• Saxos

Hrozná naivní pitomina.(2.12.2014)

• RetroMan

S vypětím všech sil jsem dokoukal tento skvost a těšil se hlavně na přítomnost Armanda a Erica. Pan režisér a jeho první větší filmařský počin, opřený o jím napsanou knihu. Dále jsou koproducenty pořadu jeho manželka a sám velký herec Casper. Jinak co se týče dvou výše zmíněných postav, tak Armand vystupuje ve filmu třikrát asi tak na 2-3 minuty. A Eric v roli zahradníka se objeví taky třikrát, ale vždy jen na 5 vteřin. Herečka v hlavní roli Barbie Castro zde na ČSFD není ani uvedena, ale je těžce pracující žena a producentka, jak jsem zjistil na IMDb. Jinak obě herecká esa Casper a Eric mě začínají zajímat, protože v případě Erica účinkovat v několika filmech ročně je fakt záhul. Zatímco Casper stihne jen 3-6 filmů ročně, tak Eric např. v roce 2013 stihl účinkovat v 36 filmech a dvou seriálech.(13.1.2014)

Mne se to libilo, bylo to napinave, akorat ten konec mohli dotahnout, ten byl odflaknuty. Caspera V.D. vidim vzdy rada :-)(26.1.2016)

• mh.mail

20% - Ve snaze na konci filmu diváka překvapit byla natočena totální kravina, u které hezky usínáte, a když se nakonec dozvíte pointu, máte chuť dát autorům pár facek.(13.1.2014)

• Mukade

obdivujem tých čo ešte vydržia dosledovať takéto TV flákoty. Ja už to dokážem len celé preklikať za pár minút (prípadne sekúnd) (: Ináč kto bol vrahom, záhradník? (neklikol som na správne miesto LOL)(22.7.2014)