Údajný vrah

USA, 2013, 87 min

• Saxos

Hrozná naivní pitomina.(2.12.2014)

• LiVentura

Zas jednou B-C thriller... hrozné, za co nenažraní Američané utrácejí..(14.1.2014)

Mne se to libilo, bylo to napinave, akorat ten konec mohli dotahnout, ten byl odflaknuty. Caspera V.D. vidim vzdy rada :-)(26.1.2016)

• Wacoslav1

A kurva noha. Neskutečně lacinej a neoriginální thriller. Ten kdo psal scénář pravděpodobně ani neztratil paměť jako hrdinka filmu, ale spíš prodělal celkovou lobotomii když dokázal vůbec něco takovýho sepsat. No a jméno Eric Roberts poslední dobou varuje. Začíná totiž fakt být téměř jistou zárukou kurevský (ne)kvality.10%(28.1.2014)

• RetroMan

S vypětím všech sil jsem dokoukal tento skvost a těšil se hlavně na přítomnost Armanda a Erica. Pan režisér a jeho první větší filmařský počin, opřený o jím napsanou knihu. Dále jsou koproducenty pořadu jeho manželka a sám velký herec Casper. Jinak co se týče dvou výše zmíněných postav, tak Armand vystupuje ve filmu třikrát asi tak na 2-3 minuty. A Eric v roli zahradníka se objeví taky třikrát, ale vždy jen na 5 vteřin. Herečka v hlavní roli Barbie Castro zde na ČSFD není ani uvedena, ale je těžce pracující žena a producentka, jak jsem zjistil na IMDb. Jinak obě herecká esa Casper a Eric mě začínají zajímat, protože v případě Erica účinkovat v několika filmech ročně je fakt záhul. Zatímco Casper stihne jen 3-6 filmů ročně, tak Eric např. v roce 2013 stihl účinkovat v 36 filmech a dvou seriálech.(13.1.2014)