Gigolové (TV seriál)

Gigolovia

Reality-TV / Dokumentární / Erotický

USA, 2011, 32x25 min

Jimmy Clabots

No na Nicka je opravdu radost pohledět a ohledně reality show, tak je to velicé zajímavé.(10.9.2013)

Někdy člověk kouká, co se ženským líbí za typy. Jednu věc ale mají zmáknutou, i když na to nevypadají, znají etiketu, něco mají v hlavě a vědí kdy co říct.(27.1.2014)

Konečne reality show, ktorá odhaľuje niečo, čo bežného spotrebiteľa aj zaujíma. Zaujímavý pohľad do bežne nedostupného prostredia sveta escortu. Skvelý oddych po dlhom pracovnom dni.(1.8.2013)

• MoiJe

Videla som zo začiatku asi prvé dve epizódy. Chýbala sympatičnosť ústredných gigolov, o nejakej zápletke nemôže byť reč...(22.9.2013)

Je očividne jasné,že chlapcov to čo robia baví a sú mi nesmierne sympatickí.Len sa mi nechce veľmi veriť a síce,aby to bol až tak ideálny svet ...Myslím si,že relácia je podaná s miernou dávkou nadsázky (typicky americké) a nepochybne tu hrajú prím kombinácia šťavnatých erotických scén s luxusným prostredím.Veľmi dobre spracovanie,ktoré nenudí a zároveň i pobaví.Taká rozprávka na dobrú noc ;)(13.9.2013)