Gigolové (TV seriál)

Gigolovia

Reality-TV / Dokumentární / Erotický

USA, 2011, 32x25 min

Jimmy Clabots

Někdy člověk kouká, co se ženským líbí za typy. Jednu věc ale mají zmáknutou, i když na to nevypadají, znají etiketu, něco mají v hlavě a vědí kdy co říct.(27.1.2014)

• Zeck

Fake reality-show, ve které hrají pornoherci gigoly (mužské kurvy) a pornoherečky počestné klientky, které si je v rámci svých tajných erotických choutek objednávají a prožívají si skrze ně svojí vysněnou divokou noc s nadsamcem. Zní to jako námět béčkového porna, je to ale mnohem horší. V tomto shitu totiž nic neuvidíte, jelikož je pořad vyráběn pro omezované televizní vysílání. Seriál je určen výhradně pro ženy, čemuž se ani nelze divit, jelikož jen jejich přirozená naivita jim dovoluje nevidět, že je to všechno sehrané a umělé, přitom seriál je "legendární" jen svojí údajnou opravdovostí a otevřeností. Pusťte si porno, herecké obsazení bude identické a nebudete muset snášet ty ubohé dialogy herců, které psala stará panna s prstem na klitorisu. 10%(17.11.2013)

No na Nicka je opravdu radost pohledět a ohledně reality show, tak je to velicé zajímavé.(10.9.2013)

Skvělý konečně nějáká reality show která má grády , ale fakt opravdový . Vejít do světa Gigolů se opravdu každému nedostane a vidět to aspon v televizi je taky bomba , ale je tu problém . Vypadá to tak trochu vyumělkovaně a moc se mi to nezdá že by byli opravdu gigolové protože nevím , ale já bych svoji tvář při takové profesi do televize neukázal a už vůbec nechápu že tam je dokonce zachycen sexuální akt s klientkami : D . No nevím , ale každý by se při tom natáčet nenechal obzvlášt něják učitelka která byla v první epizodě : ) . Nicméně budu koukat a doufám že mi to bude ještě co nabídnout . ( 24.10.13/MAC/1epizoda*****/2epizoda**** - 25.10.13/MAC/3epizoda*** - 26.10.13/MAC/4epizoda****/5epizoda***/6epizoda** ,7epizoda***,8epizoda**)(24.10.2013)

Konečne reality show, ktorá odhaľuje niečo, čo bežného spotrebiteľa aj zaujíma. Zaujímavý pohľad do bežne nedostupného prostredia sveta escortu. Skvelý oddych po dlhom pracovnom dni.(1.8.2013)