Gigolové (TV seriál)

Reality-TV / Dokumentární / Erotický

USA, 2011, 32x25 min

Jimmy Clabots
  • MoiJe

Videla som zo začiatku asi prvé dve epizódy. Chýbala sympatičnosť ústredných gigolov, o nejakej zápletke nemôže byť reč...(22.9.2013)

• rt12

No to bych chtěla vidět ve kterém bordelu ty ,,klientky" pracují. K čemu by si poměrně mladý kočky kupovaly mužský kurvy a ještě se s nima cpaly šukat před kameru ? Prima LOVE vysílej raději normální PORNO, než tenhle hranej nereálnej blábol.(17.8.2014)

Skvělý konečně nějáká reality show která má grády , ale fakt opravdový . Vejít do světa Gigolů se opravdu každému nedostane a vidět to aspon v televizi je taky bomba , ale je tu problém . Vypadá to tak trochu vyumělkovaně a moc se mi to nezdá že by byli opravdu gigolové protože nevím , ale já bych svoji tvář při takové profesi do televize neukázal a už vůbec nechápu že tam je dokonce zachycen sexuální akt s klientkami : D . No nevím , ale každý by se při tom natáčet nenechal obzvlášt něják učitelka která byla v první epizodě : ) . Nicméně budu koukat a doufám že mi to bude ještě co nabídnout . ( 24.10.13/MAC/1epizoda*****/2epizoda**** - 25.10.13/MAC/3epizoda*** - 26.10.13/MAC/4epizoda****/5epizoda***/6epizoda** ,7epizoda***,8epizoda**)(24.10.2013)

Někdy člověk kouká, co se ženským líbí za typy. Jednu věc ale mají zmáknutou, i když na to nevypadají, znají etiketu, něco mají v hlavě a vědí kdy co říct.(27.1.2014)

No na Nicka je opravdu radost pohledět a ohledně reality show, tak je to velicé zajímavé.(10.9.2013)