poster

DK

Dokumentární

Česko, 2013, 73 min

Režie:

Bára Kopecká

Scénář:

Bára Kopecká

Kamera:

Braňo Pažitka
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • marvan
  *****

  Kdysi dávno mě zaujala zmínka jednoho architekta o geniálním vizionáři, který postavil na Slovensku průhledný dům ze skla. Nyní jsem si k té zmínce konečně přiřadil nejen jméno, ale i pozoruhodný životní příběh. A souhlasím, David Kopecký byl nesporně génius.(5.12.2014)

 • Slarque
  ****

  Kolikrát se o někom říká, že jde o komplikovanou osobnost. Bára Kopecká natočila dokument o svém předčasně zemřelém manželovi a na začátku konstatovala, že si je ohledně Davida vlastně jistá jen dvěma fakty: 1) že byl architekt a 2) že byl otcem její dcery. A v citlivě natočeném dokumentu, který zaujal i mne, který o něm v životě neslyšel, dokazuje, že vůbec nepřehání. Pozoruhodný film.(4.12.2014)

 • -henry-
  ****

  Destruktivní a zároveň inspirující.(6.11.2013)

 • kubyno
  ****

  Kopeckého divoký život je sám o sobě námět, který nemůže nudit. Spolu s perfektní koláži "domácích" záběrů a zajímavým zpracováním vzniká velice poutavý dokument o člověku, kterého většina lidí ani neznala - ale to vůbec nevadí.(13.7.2013)

 • sator
  ***

  Celkem zajímavé...(9.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace