Projekt minulost

• USA Project Almanac (více)

Když brilantní student (Jonny Weston - Rezistence) se svými kamarády objeví plán stroje, který je může poslat zpátky časem, možnosti se zdají být neomezené. Přepisují historii, aby vyhráli v loterii, váleli u zkoušek a pořádali mejdany jako nikdy předtím. Změnou minulosti však ohrozí budoucnost našeho světa. Mohou napravit škody, které napáchali, než bude příliš pozdě? (Magic Box)

Milole

Čo? No.. a prečo nie. Filmov o cestovaní v čase existujú len dva typy. Nesmyselné a nezmyselnejšie. Tento patrí do prvej kategórie, takže to je ten lepší prípad... a mňa to teda bavilo, bez debaty. Sympatický -teen herci, a pekný koniec (10 sekúnd). Niet čo dodať. ()

vlk++

Cestování v čase mě vždy bude bavit, v tomhle případě to není příliš vědecky, dalo by se z toho vytěžit více a závěr je úplná zkratka, ale pokus to byl dobrý a čisté 3*, i když za tu roztřesenou kameru bych s chutí jednu hvězdičku strhnul! ()

babuška odpad!

Kdyby to bylo natočeno normálním způsobem asi bych dal 2 ale takhle ani hovno, pořád nechápu jak se to někomu může líbit, neustále roztřesené záběry a nic ví, takhle normílní člověk nevidí a realismus je úplně o něčem jiném, herci špatní jako v každém typu tohoto filmu, dialogy děs, jediný originál je motiv i když nic nového pod sluncem viz. Návrat do budoucnosti. Ale pokud to má někdo rád je to jeho věc. ()

Hane

Davam 4 hvezdy a to po pulce filmu. Tohle tady jeste nebylo! Je videt ze produkce nemela moc penez, ale rozhodne namet a zpracovani tematu je super. Je citit jakasi vaznost cestovani casem. A ne jak ve vsech filmech tykajicich se cestovani casem, kde to je strasna prdel a v podstate jde jenom o zabavu. Ale "logicky" to je, nebo spis bude nevyspitatelna vec a jen tak si zahravat se zmenou minulosti proste nelze! Nasledky muzou byt nedozirne... A ta kamera me v podstate srala, ale do celku filmu to sedelo!!! Neznami herci - svezest a ty mlade krasne herecky, no nadhera... ;-) Romantickou cast hlavniho protagonisty taky kvituji! Takze 4 hvezdy, lepsi produkce a bylo by jich 5!!! ()

hronikpetr

Filmy se strojem času mám rád a tenhle je i vcelku dobrý. Samozřejmě i zde se to neobešlo bez menších chyb, ale za to je to vcelku koukatelné a proto je to omluvitelné.. Za shlédnutí rozhodně stojí, hlavně všem scifi maniakům.. ()

Mistr119

Vykrádačka Butterfly effectu s prvkem roztřesené kamery navíc...bylo by to koukatelné alespoň trochu, kdyby dávala smysl ta poslední scéna... Když sakra zmizí v minulosti, tak si nemůže nic pamatovat!! Nikdy se to nestalo!! Za tu nelogiku teda hvězda dolů... Na jednu stranu film naznačuje, že nejlepší čas je ten, který je, netřeba jej měnit a to by bylo i na 4*, ale ten konec to zabil... ()

draxxi

Tohle me vazne mile prekvapilo... Svizne tempo, napeti, zabava, sympaticke obsazeni... Jen ta roztresena rucni kamera...to nesnasim. Ale uznavam, ze tady to bylo potreba... 2/10/2023 68% ()

bechdrak

Nebylo by to bývalo vůbec špatné, ale tvůrci se od půlky filmu tak totálně zamotali do časových paradoxů, že už se z nich do konce filmu nevymotali, takže je to ve finále velkej nelogickej myšmaš. ()

Mr.Dude

Celkem to šlo. Téma cestování v čase mě nikdy neomrzí. Ovšem tomuhle snímku trošku ublížilo srovnávání s Kronikou, která byla o level výš. Škoda těch pár chyb co se týkají logiky. Film neurazí. ()

JerryPilsen

Hezká hra s časovými paradoxy odkazující na návrat do budoucnosti.Zezačátku dost vadí ruční kamera,ale postupem času se z ní stane logická pointa příběhu. ()

Rorschach_SK

"Keď si povedal stroj času, myslela som dinosaurov alebo aspoň Woodstock, vieš? Názorný príklad, ako dopadne film, keď banda tupých scenáristov a rejža odchovaný MTV majú písať sci-fi príbeh o cestovaní časom na strednej škole, ktorý asi pre nejakú zdanlivú autenticitu idú natáčať ručnou kamerou (sakra, tomu sa povie inovácia). Nie len že si človek počas prvej polovice filmu nudou ukúše nohu, kým nesúrodá partia v pivnici zprevádzkuje ten stroj času, ale v tej druhej polovici sa tou odkúsanou haksnou môže mlátiť po hlave - pretože ich nápady, ako ho využiť, sú fakt do neba volajúce. Popritom človek rozmýšľa, kde sakra minuli v štábe tých 12 mil.. V porovnaní s nedávno videnou Kronikou, už nepochybujem, že to počas natáčania vyzeralo ako keď naša partička vo filme vyhrá výhru v Lote. ()

macot

Shlédnul jsem to třikrát a víc už nebudu. Líbil se mi podruhé víc, než poprvé a potřetí míň, než podruhé. ()

pekos

Fanúšikom sci-fi netreba zvlášť predstavovať film Osudový dotyk z r. 2004, ktorý príjemne prekvapil svojim poňatím presunu v čase. Project Almanac je jednoduchý príbeh niekoľkých tínedžerov, ktorým sa podarí cestovať v čase. Samotný príbeh je určite zaujímavý, natočený za minimálne náklady a s dobre načasovanou záverečnou pointou. Ak sa vyrovnáte s (ne)logikou cestovania v čase, čas strávený sledovaním tohto filmu nebudete ľutovať. Na druhej strane však neočakávajte bombastický film, ale iba príjemný akčný film s deťmi v hlavnej úlohe. ()

JancakV

Rádoby "ruční" kamera filmu jen uškodila. Kamera se hýbala a nesmyslně lítala i ve chvílích, kdy měla být vlastně v klidu (na stativu pak byla snad vždy nakloněná, asi pro realističtější ztvárnění). Na akčnosti to nepřidalo, na žaludeční nevolnosti slušně zapracovalo a skrylo jistě mnohé nedokonalosti. Na toto téma existuje několik mnohem lépe zpracovaných filmů, kde se člověk kupodivu i pobaví. To že s postavami nebylo cítit žádné emoce, raději nerozebírat. ()

Essential

Sám tomu nechcem veriť, že film o parte stredoškolákov z produkcie MTV Movies, je vlastne jednym z najlepších o cestovaní v čase za posledné roky.. 74% ()

RebeccaLynn

Ruční kamera působí tak rušivě, že se na to nedá dívat moc dlouho. Jinak by to nebylo až tak špatné. Přesto tomu ale něco chybí, aby to zanechalo nějaký dojem. ()

Bay a jiná galaxie

Bay a jiná galaxie