Blue - Bubblin

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 2004, 4 min

Marek1991

Jeden z ich najfrajerskejších videoklipov a zároveň najsexistickejších, kde odhodili výzor jemných uhladených chlapcov spievajúcich romantické piesne a chceli asi ukázať, že nie sú žiadne padavky, či homosexuáli. No to ešte neznamená úspech. Bolo to komerčne ladené, ako skoro celá ich kariéra, bolo to nesprávne, no obsahovo proste niečo iné k tomu ich albumu Guilty, ktorý mám dodnes doma, lebo si naši mysleli, že sa mi to bude páčiť, v tom čase sa pomýlili, no dievčatám na základnej škole sa to páčilo a tak som požičiaval. Nepáčilo sa mi to, no našťastie to nebolo dlhé. ()

corpsy

Aké klišé. Boyband obklopený luxusne vyzerajúcimi slečnami. Áno, chytí to jeden zmysel, ale tie ostatné nechá tak. ()

ivishka

Svíjení tanečnic v rytmu "jiskření" :-D. Nutno podotknout, že tehdy když jsem byla malé kuře mi bylo úplně jedno o čem písničky jsou, ale naprosto všechny si je při poslechu vybavuji (texty, melodii) a stále s nimi zpívám, když mám modrou chvilku :-D. Dobře si také vybavuji Nirmal Rawat, jak trapasila mnohokrát klukům na vystoupení. Zlatý rok 2004. P.S. Existuje i verze s francouzskou skupinou Link Up ZDE . ()