Expremiéři

Josef Tošovský - pilíř stability (E03)

(epizoda)

Odhalení Josefa Tošovského jako introvertního úředníka, kterého pobyt v premiérské funkci nezbavil strachu z médií, ale zbavil ho přátelství Václava Havla. (Česká televize)

Marze

Velmi nudný díl. Postavy v dokumentu jsou hodně pokřivené osobnosti včetně Tošovského. Kauzu Nomura České pivo jsem sledoval a chybí zde hlavní postava politik-zločinec Vladimír Tlustý. Svoji odpovědnost za jmenování Tošovského má Václav Havel. ()

Arkanoid

Kedy je a kedy nie je ctižiadostivý bankár prospešný pre riadenie štátu? Škoda neúčasti Josefa Tošovského, no aj to je druh odpovede a ničím nevybočujúci z jeho správania. ()

kubilov

Spíš než pilíř stability bych nazval tento dokument "Lidé mluví o Josefu Tošovském, ale on už se léta s nikým z Česka oficiálně nebaví". A to je velká škoda, uraženost a povýšenost Václava Klause, který se odmítl s Petrou Nesvačilovou bavit, je pochopitelná, je to ješitný egomaniak, ale kdyby pomohl Tošovský objasnit některé aspekty svého půlročního vládnutí, velmi by to prospělo. Ve výsledku tak spíše průměr. ()