Muži Alexandra Kirka přepadnou nemocnici a osvobodí ho. Unesou přitom Liz. Tom je pronásleduje, na pomoc mu přijde agent Ressler. Pan Kaplan se uzdravuje, a když se dostane ze svých pout, její věznitel se rozhodne, že ji nechá jít. Red díky doktorce Shawové najde první pacientku, kterou vyléčila. To znamená, že Red má nyní lék i pro Alexandera Kirka. Alexander se od svých lidí dozví, že Liz skutečně není jeho dcera. Red domluví s Alexanderem výměnu, takže Alexander pustí Liz a na oplátku Reda nechá odvézt k němu. Alexander ho mučí a ptá se ho, zda je otcem Liz. Red řekne, že ano. Alexander si odmítne vzít lék. Chce Reda zabít, ale Red mu cosi pošeptá a Alexander je v šoku. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Tenhle barák neexistuje. To znamená, že tu nejste a nikdy jste nebyl." Obecně nesnáším podobná místa, kde nikdo nemá žádná práva, ale když jich využívá i evidentně poctivý agent Ressler, tak bych patrně mohl vytvořit seznam lidí, kteří by si je zasloužili navštívit. Svět by hned byl lepší. Ale vraťme se ke Kirkovi, protože já úplně nerozumím rozdílu mezi být mrtvý a být pryč. Jen doufám, že už to tak zůstane. A taky doufám, že se jednou dozvím, co Red pošeptal Kirkovi do ouška. ()