poster

V bolestech

 • Kanada

  Afflicted

Horor / Thriller

Kanada / USA, 2013, 85 min

Scénář:

Derek Lee, Clif Prowse

Kamera:

Norm Li

Producenti:

Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Greg Ng
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ***

  Trochu se opřu do svého oblíbeného uživatele, snad mě odpustí, ale tvl Bourec to ses posral ne?Být celý film jako poslední půl hodinka přitlačil bych jasně 4*.Na to, že tvůrci si film zaplatili sami a neměli prakticky žádnej štáb to celé vypadá a působí skvěle a profesionálně, zapomeňte na kecy o amatérských sračkách, ty točím já a né pánové Lee s Prowsem, druhý jmenovaný je sice bytostně nesympatický, ale jinak se jim napínavě a uvěřitelně povedlo natočit super found footage plný originálně zpracovaného klišé.Občas to umělo vyděsit a příběh mě bavil, bral jsem to opravdu spíš jako dokument než jako film a velice bych ocenil pokračování.Hodně povedená žánrovka a s nasbíranejma zkušenostma a s větší porcí atmosféry a akce by dvojka mohla bejt vážně pecka.Třeba jak by se společně dali na lov zločinců a všelijakých hajzlů, ten konec s vysvětlením Audrey měl potenciál do další látky a navíc byla kurefsky sexy.65%.(19.1.2015)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Amatérská SRAČKA!(8.6.2014)

 • Marsik
  **

  Některé pasáže ve mě vyvolávaly úsměv, smích a pošklebky na adresu holohlavého japončíka, ze kterého se stal novodobý Hercules a Chuck Norris v jednom. Což tvůrci určitě nechtěli, takže toto nebyl určitě film určený pro mě. Nebudu zde více špekulovat a slovně hodnotit. Byla to zkrátka blbost, kterou si už nechci nikdy pustit. FF mě tentokrát neoslovil. 40%(13.8.2014)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Ale co, fakóf! Byť Afflicted není dokonalým hororem, ze kterýho budete bílí jak stěna srát Maggi v kostkách, v tunách sračoidních FF, jež ohrožují dobrý vkus dokonce i návštěvníků kin, je i k zblití naspídovanej upír místy doslova jednookým králem. Objektivně je tenhle kousek na čtyřhvězdí, ale v rámci FF subžánru mám za poslední dobu(roky) opravdu problém najít něco ani ne děsivějšího, ale celkově zábavnějšího a lepšího, takže to hecnu, a nebudu tady šetřit. 85 minut drajované jízdy, kdy zatáčky prolítnete šlajfuňgem tak krvelačné, že na konci budete jak řešeto. Palec nahoru, vzhledem k prvotině zvlášť! 90%(14.4.2014)

 • carlos 2010
  ***

  Slušná práca, pre fanúšikov žánru určite odporúčam.(9.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace