V bolestech

Derek Lee, Clif Prowse

Norm Li

Brian Kavanaugh-Jones

Greg Ng

Na amatérčinu vôbec nie zlé. Ani kamera nebola moc roztrasená, čo oceňujem, pretože s tým mám obyčajne pri FF problém. A keď som už niečo také postrehol, bolo to zvyčajne účelové. Film začal zaujímavo. Chlapíci si naplánovali cestu okolo Zeme a sledujeme ich prípravy. Potom to však dejovo akosi upadne a nastúpi nuda, akoby tvorcom došla inšpirácia alebo sa vytratil nápad, ktorý by mohol zaujať. Ku koncu našťastie prišlo trocha napätia, čo aspoň rozptýlilo nudu a až dokonca som film dopozeral celkom bez výhrad. Vidím to na čistý priemer. 60/100(11.7.2014)

Zvláštní upírský film. Snadno koukatelný. 60%(8.12.2014)

• bourec

Chtěl bych vědět,kdy skončí tahle mánie found footage hororů,protože mám pocit ,že to byl můj poslední,nebo se alespoň budu snažit,aby byl.A musim vyjímečně souhlasit s Livingvředem,ale je to sračka.0%.(24.8.2014)

Příjemné překvapení! Příběh je sice poměrně předvídatelný, nicméně mě tenhle crossover filmů Contracted (2013) a Chronicle (2012) zaujal možná více, než oba zmínění. Bere si z nich to nejlepší, pěkně odsýpá a nenudí. Tam kde by jiné filmy raději končily, aby se vyhnuly zodpovídání otázek, jde Afflicted dál a odkrývá poměrně zajímavý příběh. Skoro bych měl náladu na další díl :-).(12.12.2014)

Nejlepší found footage horror, jaký jsem kdy viděl, lepší než REC, lepší než Blair Witch. Všechny ty avizované ceny, které tvůrci posbírali, jsou zasloužené. Tenhle film je tak skvěle udělaný, že jsem u něho spokojeně předl jako přežraný lev. Scénář, efekty, masky, exteriéry (Cinque Terre) - vše za jedna (tedy za pět). Jediné slabší místečko filmu je zmalovaná afektovaná čůza v roli upírky, která je hodně nevěrohodná; ale dá se těch pár okamžiků vydržet. Vydatná porce pokleslé zábavy pro všechny milovníky béček. A dokonce i s morálním poselstvím - uvědomělí upíři totiž s oblibou vyssávají sadistické prcačkáře.(11.8.2014)

• - V roce 2013 měl film premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, kde získal Cenu poroty za nejlepší kanadský celovečerní debut. (Terva)

• - Derek Lee Clif Prowse si film s pomocí příbuzných financovali sami. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Barceloně, Paříži, Itálii a Vancouveru.   (Terva)