V bolestech

Derek Lee, Clif Prowse

Norm Li

Brian Kavanaugh-Jones

Greg Ng

Tyhle formáty mi sedí. Ti kdo odvrhují FF hned jakmile zjistí, že je to FF, si trošku nabubřují to své horrorové ego. Pátou hvězdu dávám samozřejmě za nápad. Z nemoci-superman-upír- . . .:-D. Hoši Derek a Clif musí být v pohodě, proto čtvrtá hvězda. Třetí hvězdička neunikne jednoduchým ale účelným efektům...(Že by to bylo mou novou televizí? :-)). Druhá za přiměřenou stopáž. První za to, že mi film naprosto sedl..to když jsem došel z Kauflandu.(24.6.2014)

• bourec

Chtěl bych vědět,kdy skončí tahle mánie found footage hororů,protože mám pocit ,že to byl můj poslední,nebo se alespoň budu snažit,aby byl.A musim vyjímečně souhlasit s Livingvředem,ale je to sračka.0%.(24.8.2014)

• kalap

Jediny kto ten film skutočne pozeral bol určite LIVINGDEAD, lebo ho aj správne ohodnoti, ostatný len tak od boka mu zavalašili 3,4 hviezdy a film nemohli vidieľ, lebo toto bola najsprostejšia kravina od čias novodobého kapitalizmu.(10.7.2014)

Zvláštní upírský film. Snadno koukatelný. 60%(8.12.2014)

Ale co, fakóf! Byť Afflicted není dokonalým hororem, ze kterýho budete bílí jak stěna srát Maggi v kostkách, v tunách sračoidních FF, jež ohrožují dobrý vkus dokonce i návštěvníků kin, je i k zblití naspídovanej upír místy doslova jednookým králem. Objektivně je tenhle kousek na čtyřhvězdí, ale v rámci FF subžánru mám za poslední dobu(roky) opravdu problém najít něco ani ne děsivějšího, ale celkově zábavnějšího a lepšího, takže to hecnu, a nebudu tady šetřit. 85 minut drajované jízdy, kdy zatáčky prolítnete šlajfuňgem tak krvelačné, že na konci budete jak řešeto. Palec nahoru, vzhledem k prvotině zvlášť! 90%(14.4.2014)

• - Natáčení probíhalo v Barceloně, Paříži, Itálii a Vancouveru.   (Terva)

• - V roce 2013 měl film premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, kde získal Cenu poroty za nejlepší kanadský celovečerní debut. (Terva)

• - Derek Lee Clif Prowse si film s pomocí příbuzných financovali sami. (Terva)