poster

V bolestech

 • Kanada

  Afflicted

Horor / Thriller

Kanada / USA, 2013, 85 min

Scénář:

Derek Lee, Clif Prowse

Kamera:

Norm Li

Producenti:

Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Greg Ng
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Philcze
  ***

  Dobrá práce, ale ke konci tak neskutečně vyprchává pečlivě budované napětí, že už jen čekáte, než to konečně utnou. Jednotlivé epizody jsou povětšinou skvělé, ale kvůli jejich roztříštěnosti nedosahuje druhá půlka tíživosti a nervozity té první. Jako ukázka stále nových možností found-footage to ale funguje velice slušně. 70%(15.4.2014)

 • Morholt
  odpad!

  Tak do poloviny to bylo debilní, ale člověk si v tom zmatku dokázal alespoň jakž takž udržovat pozornost, protože i přes "autentickou" kameru bylo sem tam něco vidět. Pak to ale začalo bejt ultradebilní a tvůrci už se ani nesnažili, aby bylo něco vidět. Možná, že námět zase nebyl tak úplně špatný, ačkoliv rozhodně se nejednalo o nějakou pecku, každopádně ti dva kokoti ho totálně zvojtili. Jestliže si tohle odneslo ceny z různých festivalů, tak bych chtěl vidět filmy, se kterými to tam soutěžilo. Nebo radši nechtěl.(15.11.2014)

 • Seabeast
  ****

  Solidní a nadprůměrný found footage horor řadící se k tomu povedenějšímu, co lze v žánru spatřit. I když se jedná o nadpřirozené upírské téma, tak ve výsledku (a to nejenom díky ruční kameře) působí docela uvěřitelně. Dvojice tvůrců dokonce zašla až na dřeň, hrají sami sebe a oslovují se vlastními reálnými jmény. Přeměna na upíra jde pak hezky krůček po krůčku - od prvních podivných příznaků až po totální metamorfózu. Míra děsivosti působivě lineárně narůstá až k samotnému finále. O totální pecku se ale nejedná, protože už byly natočeny dotaženější majstrštychy, jako třeba první dva kousky série REC. I tak pro fandu FF taškařic se jedná o skvělé zpestření na noční projekci.(21.6.2015)

 • GigaPudding
  ****

  Našlápnutý found footage, který rozumí tématům, se kterými chce točit, včetně současné popularity nejrůznějších youtube show o čemkoli, v tomto případě o cestování. Je to napínavé, velmi přirozené a taky je to i nečekaně překvapivé a v některých momentech, na rozdíl od něčeho jako Paranormal Activity, je to i strašidelné :). Překvapuje mě, že to má tak nízké hodnocení.(11.8.2014)

 • kaposlav
  odpad!

  Jednoznačne medzi žánrami malo byť uvedené Horor / Thriller / Kravina. To bolo viac než zlé po všetkých stránkach.(16.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace