poster

V bolestech

 • Kanada

  Afflicted

Horor / Thriller

Kanada / USA, 2013, 85 min

Scénář:

Derek Lee, Clif Prowse

Kamera:

Norm Li

Producenti:

Brian Kavanaugh-Jones

Střih:

Greg Ng
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Khumbac
  *****

  Tyhle formáty mi sedí. Ti kdo odvrhují FF hned jakmile zjistí, že je to FF, si trošku nabubřují to své horrorové ego. Pátou hvězdu dávám samozřejmě za nápad. Z nemoci-superman-upír- . . .:-D. Hoši Derek a Clif musí být v pohodě, proto čtvrtá hvězda. Třetí hvězdička neunikne jednoduchým ale účelným efektům...(Že by to bylo mou novou televizí? :-)). Druhá za přiměřenou stopáž. První za to, že mi film naprosto sedl..to když jsem došel z Kauflandu.(24.6.2014)

 • bourec
  odpad!

  Chtěl bych vědět,kdy skončí tahle mánie found footage hororů,protože mám pocit ,že to byl můj poslední,nebo se alespoň budu snažit,aby byl.A musim vyjímečně souhlasit s Livingvředem,ale je to sračka.0%.(24.8.2014)

 • kalap
  odpad!

  Jediny kto ten film skutočne pozeral bol určite LIVINGDEAD, lebo ho aj správne ohodnoti, ostatný len tak od boka mu zavalašili 3,4 hviezdy a film nemohli vidieľ, lebo toto bola najsprostejšia kravina od čias novodobého kapitalizmu.(10.7.2014)

 • Danny F.
  ***

  Zvláštní upírský film. Snadno koukatelný. 60%(8.12.2014)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Ale co, fakóf! Byť Afflicted není dokonalým hororem, ze kterýho budete bílí jak stěna srát Maggi v kostkách, v tunách sračoidních FF, jež ohrožují dobrý vkus dokonce i návštěvníků kin, je i k zblití naspídovanej upír místy doslova jednookým králem. Objektivně je tenhle kousek na čtyřhvězdí, ale v rámci FF subžánru mám za poslední dobu(roky) opravdu problém najít něco ani ne děsivějšího, ale celkově zábavnějšího a lepšího, takže to hecnu, a nebudu tady šetřit. 85 minut drajované jízdy, kdy zatáčky prolítnete šlajfuňgem tak krvelačné, že na konci budete jak řešeto. Palec nahoru, vzhledem k prvotině zvlášť! 90%(14.4.2014)

 • - Natáčení probíhalo v Barceloně, Paříži, Itálii a Vancouveru.   (Terva)

 • - V roce 2013 měl film premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, kde získal Cenu poroty za nejlepší kanadský celovečerní debut. (Terva)

 • - Derek Lee Clif Prowse si film s pomocí příbuzných financovali sami. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace