poster

V bolestech

 • Kanada

  Afflicted

Horor / Thriller

Kanada / USA, 2013, 85 min

Scénář:

Derek Lee, Clif Prowse

Kamera:

Norm Li

Producenti:

Brian Kavanaugh-Jones
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marsik
  **

  Některé pasáže ve mě vyvolávaly úsměv, smích a pošklebky na adresu holohlavého japončíka, ze kterého se stal novodobý Hercules a Chuck Norris v jednom. Což tvůrci určitě nechtěli, takže toto nebyl určitě film určený pro mě. Nebudu zde více špekulovat a slovně hodnotit. Byla to zkrátka blbost, kterou si už nechci nikdy pustit. FF mě tentokrát neoslovil. 40%(13.8.2014)

 • misterz
  ***

  Na amatérčinu vôbec nie zlé. Ani kamera nebola moc roztrasená, čo oceňujem, pretože s tým mám obyčajne pri FF problém. A keď som už niečo také postrehol, bolo to zvyčajne účelové. Film začal zaujímavo. Chlapíci si naplánovali cestu okolo Zeme a sledujeme ich prípravy. Potom to však dejovo akosi upadne a nastúpi nuda, akoby tvorcom došla inšpirácia alebo sa vytratil nápad, ktorý by mohol zaujať. Ku koncu našťastie prišlo trocha napätia, čo aspoň rozptýlilo nudu a až dokonca som film dopozeral celkom bez výhrad. Vidím to na čistý priemer. 60/100(11.7.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Velice dobře zpracovaný a nápaditý styl found footage o dvou kamarádech, kteří na cestě kolem světa, kteří bojují s tajemnou nákazou, která jednoho z nich mění na krvežíznivé monstrum. I přes minimální rozpočet působivé a v mnoha směrech výborně natočené se scénami, za které by se nemusely stydět ani "áčkové" tituly.(10.8.2014)

 • korbitch22
  ***

  Trochu se opřu do svého oblíbeného uživatele, snad mě odpustí, ale tvl Bourec to ses posral ne?Být celý film jako poslední půl hodinka přitlačil bych jasně 4*.Na to, že tvůrci si film zaplatili sami a neměli prakticky žádnej štáb to celé vypadá a působí skvěle a profesionálně, zapomeňte na kecy o amatérských sračkách, ty točím já a né pánové Lee s Prowsem, druhý jmenovaný je sice bytostně nesympatický, ale jinak se jim napínavě a uvěřitelně povedlo natočit super found footage plný originálně zpracovaného klišé.Občas to umělo vyděsit a příběh mě bavil, bral jsem to opravdu spíš jako dokument než jako film a velice bych ocenil pokračování.Hodně povedená žánrovka a s nasbíranejma zkušenostma a s větší porcí atmosféry a akce by dvojka mohla bejt vážně pecka.Třeba jak by se společně dali na lov zločinců a všelijakých hajzlů, ten konec s vysvětlením Audrey měl potenciál do další látky a navíc byla kurefsky sexy.65%.(19.1.2015)

 • Pedestrian
  ****

  Found footage roku. Poslední minuty to má stejnou kvalitu jako první [Rec]. Více takových hororových cestopisů!(23.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace