poster

Hráč

 • Lošėjas

 • slovenský

  Hráč

 • anglický

  The Gambler

Drama / Thriller

Litva / Lotyšsko, 2013, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ***

  Hodně zvláštní film. Určitě mě zaujal, ale nějak nedokážu přesněji popsat co jsem si z něj odnesl. Fakt je, že moc podobně laděných snímků se nevidí, ale nutno to vidět aspoň 2x aby si to člověk přebral.55%(22.10.2014)

 • Enšpígl
  ***

  Tenhle film je k divákovi poměrně nevtsřícnej. Ze začátku není úplně lehký se orientovat v tom, kdo je kdo , co je co a kdo jaký má s kým vztahy a nevztahy, když si to poměrně záhy sedne a začne se vyjasňovat přichází na řadu zápletka, která je vyprávěná s takovou cynickou samozřejmostí, že se ti její podstata prostě musí lidsky hnusit. Co postava, to nesympatie a tohle všechno se mění až v samém závěru, který dokáže pobrat body i hvězdičky.(3.7.2014)

 • ZkuKol
  ****

  Příjemně drsné drama s černým humorem a trochu klopýtavou snahou o přesah. Mimochodem vizuální styl je na vysoké úrovni a kdyby takto vypadala nová Sanitka, vůbec bych se nezlobil. Jinak zápletka je dost silná na celý film, hlavní hrdina je zajímavý a skvěle zahraný. Občas se zbytečně tlačí na pilu ve sdělování - když to film a příběh zvládnou docela dobře sami. Konec je už trochu přetažený, ale celkově ten zážitek stojí za to...75% Febio 2014(27.3.2014)

 • driverx
  **

  Klasická festivalová nuda zabalená do příběhu s rádoby přesahem, ve kterém naleznou hlubší smysl jen opravdoví fajnšmekři.(24.3.2014)

 • MickeyStuma
  ****

  Artový snímek o tom, kam až může člověka zavést touha po hraní a sázení. O to víc je to horší, když takový člověk pracuje na záchranné službě a vymyslí sázky na přivezené pacienty. Přežijí nebo ne? Zaplete ještě do toho mafii, vyrobí webové stránky a mašinérie sázek na smrti může začít. Mezilidské vztahy dostávají zabrat a touha po výhře je neutuchající. Dynamická kamera podpořená dynamickou hudbou vytváří ponurý až úděsný zážitek. Příběh poukazuje na problém gamblerství. Názorný příklad toho, kam až tohle všecko může dojít. Což o to, napsáné a natočené je to dobře, ale přeci jen mi tu něco chybí. Buď větší dramatičnost a nebo větší citové výjevy. Takhle to je takové, jak se říká, slané nemastné. Za pozornost však tento zajímavý filmový počin stojí. Až nás někdy přiveze do nemocnice záchranka, můžeme zapřemýšlet, jestli si na nás také náhodou nevsadili.(5.2.2015)

 • - Natáčení probíhalo v litevských městech Vilnius a Klaipeda. (Terva)

 • - Režisér Ignas Jonanys mimo jiné pracoval i v psychiatrické léčebně, kde získal od léčených závislých gamblerů inspiraci pro svůj příběh. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace