poster

Hráč

 • Lošėjas

 • slovenský

  Hráč

 • anglický

  The Gambler

Drama / Thriller

Litva / Lotyšsko, 2013, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Tenhle film je k divákovi poměrně nevtsřícnej. Ze začátku není úplně lehký se orientovat v tom, kdo je kdo , co je co a kdo jaký má s kým vztahy a nevztahy, když si to poměrně záhy sedne a začne se vyjasňovat přichází na řadu zápletka, která je vyprávěná s takovou cynickou samozřejmostí, že se ti její podstata prostě musí lidsky hnusit. Co postava, to nesympatie a tohle všechno se mění až v samém závěru, který dokáže pobrat body i hvězdičky.(3.7.2014)

 • driverx
  **

  Klasická festivalová nuda zabalená do příběhu s rádoby přesahem, ve kterém naleznou hlubší smysl jen opravdoví fajnšmekři.(24.3.2014)

 • MickeyStuma
  ****

  Artový snímek o tom, kam až může člověka zavést touha po hraní a sázení. O to víc je to horší, když takový člověk pracuje na záchranné službě a vymyslí sázky na přivezené pacienty. Přežijí nebo ne? Zaplete ještě do toho mafii, vyrobí webové stránky a mašinérie sázek na smrti může začít. Mezilidské vztahy dostávají zabrat a touha po výhře je neutuchající. Dynamická kamera podpořená dynamickou hudbou vytváří ponurý až úděsný zážitek. Příběh poukazuje na problém gamblerství. Názorný příklad toho, kam až tohle všecko může dojít. Což o to, napsáné a natočené je to dobře, ale přeci jen mi tu něco chybí. Buď větší dramatičnost a nebo větší citové výjevy. Takhle to je takové, jak se říká, slané nemastné. Za pozornost však tento zajímavý filmový počin stojí. Až nás někdy přiveze do nemocnice záchranka, můžeme zapřemýšlet, jestli si na nás také náhodou nevsadili.(5.2.2015)

 • Disease
  ***

  Podobné téma jako v tomto filmu, jen ne tak dobře zpracované.(24.3.2014)

 • Neor
  *****

  Pohlcující drama s hudbou pronikavou tak, že se vám zaryje pod kůži a ještě pěknou chvíli po projekci vás nepustí. Tématicky na hraně, pro některé i přes ní, ale možná právě proto poutající divákovu pozornost. Lotyšskolitevský zářez na výbornou. @febiofest2014(22.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace