Epizody(8)
-
Eine Frage der Leidenschaft (E01)
-
Chaos ist das halbe Leben (E02)
-
Männer ab 37 (E03)
-
Nicht ohne meinen Kühlschrank (E04)
-
Wegschmeißer und Behalter (E05)
-
Der Herr als Knecht (E06)
-
Die Kinderfrau (E07)
-
Der Kapitän hat alles im Griff (E08)
Hrají
Oliver Mommsen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Elena Uhlig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Sandro Iannotta
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hans-Jochen Wagner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Martina Hill
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stefan Merki
Nejlepší seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jürgen Tonkel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Florian David Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Christoph Zrenner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Petra Berndt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Patrick Heyn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Angelika Milster
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Michele Oliveri
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Axel Scholtz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Lucia Gailová
Československo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Markus Eberl
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Julia von Juni
Rakousko
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Lena Amende
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
George Lenz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Psychiatr (2018) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Sascha Posch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)