Včera bola britská študentka Mina bezstarostná tínedžerka, dnes je sirota. V noci prepadli ich dom v Oxforde brutálni vlamači a zavraždili oboch rodičov. Okrem nej prežila len mladšia sestrička. To, čo na prvý pohľad vyzerá ako nezmyselný zločin, bola dlho plánovaná operácia afganského vojenského vodcu Khalila. S týmto mužom žila jej matka pred dvadsiatimi rokmi a dnes chce biologický otec svoju dcéru späť. Po náročnom výcviku sa Mina zapojí do operácie MI6, aby ho vypátrala. Odchádza do Afganistanu ako volavka, aby pomstila rodičov a vydala teroristu spravodlivosti. (TV JOJ)

laik_60

škoda, že po prvej tretine začali scenar a namet otáčať DO PROTISMERU, MOHOL TO BYť SLUšNY PROTITERORISTICKY A PROTITALIBANSKY NAMET ... TAKTO SA TO ZVRHLO NA tuctovu hovadinu ()

w.w. odpad!

Pozerám na TV Joj ako film týždňa, strašné voľačo, pripomína mi to Kobru 11. Hodnotené do prvej reklamy. ()

Chrustyn

Okoukaný námět pomsty tentokrát v ženském provedení, bez inovace, s akcí na úrovni starých televizních seriálů a s herci bez špetky charakteru. Film na úrovni "lepších" Seagalovek, který není řemeslně odporný nebo trapný, jen nudný a amatérský. ()