Bývalý tajný agent musí zachránit unesenou malou dívku ze spárů ruské mafie a mezinárodního obchodníka se zbraněmi. Je to ideální příležitost k vyrovnání starých účtů... (TV Prima)

TERRORDROME

Seagalovky patria medzi tie filmy ktoré sa dajú hodnotiť len v rámci jeho vlastného vesmíru, inak by nebolo možné pochváliť nejakého herca len kvôli tomu že sa vôbec sám hýbe. Steven je proste zvláštny prípad a divák so zatajeným dychom užasnuto sleduje scénu kde sa pri prestrelke skryje za stôl ( nie celkom, na to má príliš mohutný chrbát ) a je pri tom vidieť že si tam kľakne naozaj ON sám a nie kaskadér snímaný od chrbta. Musím priznať že v takej chvíli si naozaj pripadám ako idiot že vôbec vnímam a dokonca oceňujem také veci, ale čo narobím keď za posledných 15 rokov sa Stevenovi v akcii pohybovali len zvlášť nasnímané ruky a to ešte boh vie koho vlastne boli. Inak sa mi tu ale nezdal taký tučný ako obvykle a mnohými kritizovaná briadka mu podľa mňa sekne, akurát že s ňou ešte o niečo viac pripomína Buda Spencera. No a to že je neustále nabalený ako cibuľa čo tú koženú bundu nerozopne ani pri sexe je už lepšie nerozoberať. Štandardne stupídny vojenský úvod s arabáčmi ma skôr vydesil, ale potom začne Steven Údržbár niekde v Rumunsku ( krajina béčkovým akčákom zasľúbená ) mečom rozsekávať ruských gangstrov na hovädzí Stroganov, hádzať po nich vonnými tyčinkami proti hnilobnému zápachu a ono to, aspoň pre tento krát, vyzerá že badass lámač kostí z 90-tych rokov je jednou nohou späť. Zdatne mu sekunduje istý Webster, ktorý v poslednej tretine vlastne preberie kormidlo keď Seagal zmizne zo scény aby si doplnil pár miliónov kalórií pred rozhodujúcim stretnutím. Choreografia súbojov ani kamera síce nie sú bohvie čo, ale každá akčná scéna obsahuje minimálne niekoľko fajn ťahov a záberov ktoré ju ozvláštňujú, či už tie odseknuté hnáty, upálenie skorumpovaného policajta alebo kolenačku v štýle Tonyho Jaa ( nie, Seagal ju nedá, to už by skôr dokázal Tučný Bastard z Austina Powersa ). V rámci Stevenovho súkromného vesmíru sa teda jedná o značne slušnú záležitosť ktorá nie je príliš hlúpa a má dostatok solídnej akcie. ()

Martin741 odpad!

Steven Trojita Brada Sumo Seagal v dalsej ubohosti. Film je to ubohy, rezia amaterska, VoskovyMuz doteraz nic schopne nenatocil, herecke vykony mizerne alebo ziadne. Tych par subojov a prestreliek film nezachranilo. Film tymto padom navrhujem premenovat na Posledny Vykrik Hollywoodskych D-ckarov /Waxman + Seagal/. 0 % ()

mira007

V jakémsi východoevropském městečku nalézá policie zavražděné mafiány s vonnými tyčinkami a nápisy v čínštině. Otázka kdo je kosí, když je ve městě ubytovaný americký údržbář v koženém gestapáckém kabátu je zbytečná. Seagal tentokrát krom kosení gaunerů zachraňuje hezkou rumunskou sousedku, která pracuje jako barmanka v bordelu..... jeden z lepších Seagalových výplachů mozků posledních let. ()

Lefty86

Ja vam nevim, mozna ze jsem se zblaznil ale me tenhle film nejak sednul. Nevim jestli je to tim ze je to Seagalovka ve ktere Seagal vlastne ani moc neni, nebo cim?? Ne kecam, Seagal tu je, ale jako hlavni akter vsech akcnich scen a hlavne bitek je ten mladej vlasac, kteryho jsem nikdy v zivote nevidel a nevim kdo to je. Takze nejdrsnejsimu udrzbari na svete unesou najemnika ...... Ano Stevovi uz unesli nekolik dcer, babicek, dedecku a tatinku, zavrazdili vsechny manzelky od roku 88 az doposud....... Tak mu musej krast najemniky, ale to teda posrali, Stevo vezme 13ku klicek, kombinacky a hasak a jde si pro ne. Ale proste se mi to libilo a Seagal tu mel vic nasranou roli takze ten jeho vyraz bez mimiky se dal pochopit. Ale na co uz by se mel vykaslat, jsou ty radoby eroticky sceny. Tvari se u toho jak puk je oblecenej v kozenym kabatu zatim co jeho partnerka a padesat let mladsi uz je naha protze je venku 40'C ve stinu. Hele 60% at nezeru.... Mozna mam lobotomii :)) ()

eraserhead666

I po dvaceti letech Seagal ještě pořád zvládá slušnou řezničinu. Kromě lámání končetin je začal i usekávat. Jo, je už starý, ne tak pohyblivý a dost mu pomáhá střih, ale ještě pořád dokáže protivníkům pořádně naložit. Na rok vzniku a narůstající averzi malověrných, kterou si proti sobě Štefan vyvolal, hodně slušný kousek. A nechybí ani závěrečná projekce Seagalova fetiše na prsa. To prostě musí být! 3.5* ()

• Steven Seagal (Alexander) má vykúpiť od čínskeho bossa dievča za 300 tisíc amerických dolárov. Lenže z ruksaku vykladá eurové bankovky. (johnsnow)
  • Vo vile počas bitky na nože Seagal (Alexander) ochromí protivníkovu pravú ruku, na čo je nútený používať už len ľavú. Napriek tomu v pár prestrihoch bojuje opätovne so zranenou rukou. (johnsnow)
  • Fim se natáčel v Bukurešti v Rumunsku. (rafix)