Hra o Niké je späť! Napätie a fantastické výhry, hrajte denne o tisíce eur a každé dva týždne môžete vyhrať až milión eur! Hra o Niké vám zmení život! (TV Markíza)

Aljak odpad!

Kravina. Neznášam takéto súťaže, kde sú všetci "happy" a vyhrávajú nejaké sumy bez akejkoľvek námahy = bez štipky logiky či inteligencie. O trápnych moderátorských prejavoch radšej rovno pomlčím a celý dojem z tejto "show" nahradím jediným dôstojným slovom : ODPAD. ()

SOLOM. odpad!

Kdyby na tom opravdu „každý vyhrával“ Niké by brzo zkrachovalo. Nemám podobné pořady vůbec rád, nekupuji si losy a tvůrcům této show „nevěřím“ ani nos mezi očima. Na rozdíl od ostatních mi tady však moderátor zas až tolik nevadí. Jinak ovšem další zbytečnost, kterou vidím jen v případě, že to v hospodě někdo přepne z nudy na Markízu… ()

MM_Ramone odpad!

Niké bola antická starogrécka bohyňa sily, rýchlosti a víťazstva. Na väčšine obrazov a sôch je vyobrazená s krídlami. Jej podobizeň zdobila mnohé mince. Toľko z histórie. Niké je aj jedna z najväčších stávkových kancelárií na Slovensku. Bola založená v roku 1991. Má viac ako tisíc pobočiek, v ktorých ťahá peniaze od prevažne závislých chronických typovateľov. To jej však nestačí a tak svoj špinavý biznis pretlačla aj na televízne obrazovky. Nie je prakvapením, že práve dekadentná TV Markíza chŕli na svojich otupelých divákov tento odpad! ()