Zóna A - Šikovný zlodej

Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 1993, 3 min

Peter Schredl

Jara.Cimrman.jr

Nemám rád týpky, co ráno nevstávají, neplatí daně a živí se krádežemi. Jenže takový Šikovný zloděj, když o sobě zapěje punkrockový chvalozpěv, tak to vůbec není zlé a možná je to i trošku nakažlivé. Jen by to chtělo trošku nápaditější klip, než je pouhé povalování se po bytě. ()

MM_Ramone

"Ja do školy nechodím. Čo ti šibe nerobím, Aj tak stále všetko čo chcem mám. O šiestej ráno nevstávam, so šéfom sa nehádam, náladu výbornú preto mám. Ja som šikovný zlodej. Kradnem v obchodoch, bankách aj vašich domoch, peniaze už míňať nevládzem. Kamery ma nevidia, policajti nechytia, keď chytia, tak ich podplatím. Ja som šikovný zlodej. A potom sa netrápim, dane štátu neplatím, v žiadnom rade čakať nemusím. Ak si z tých čo sa neboja, skús to tiež žiť ako ja, tade vedie cesta do raja. Lebo ja som šikovný zlodej, hej, hej, hej, hej, ja som veľmi šikovný. Prachy, prachy, prachy, prachy. Prachy, autá, prachy, baby. Prachy, baby, autá, prachy, všetko toto, všetko toto mám." http://www.youtube.com/watch?v=asiOCLmGJT0 ***** ()