Na horký sever (E06) (epizoda)

Horúci sever

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 28 min

"Naštěstí ne každý Great Central Road projede a díky tomu tu máme nejlepší zdroj náhradních dílů široko daleko." Hřbitov aut byl skvělý, přemísťování žlutého cirkusu na rozbahněnou cestu taky stálo za to a cedule Pozor lidé byla jedinečná. Jinak se mi moc líbila Kata Tjuta i Uluru, ale věřím Markovi, že Banská Bystrica je ještě daleko hezčí. Stejně jako Nové Strašecí.(7.12.2016)

Další díl jedoucí v rytmu poruch po stále stejné australské cestě. No a co má být? Stále se jedná o seriál, který se tyčí vysoko nad televizním standardem v naši malebné zemičce. Kdo má rád pravidelnou denní dávku emocí s píčovinou Ulicí, kde je každý díl originální, jedinečný a úžasný, ten nechť přepne program. Já si monotónní Austrálii užívám. Není to sice Jižní Amerika, která neměla chybičku, ale stále je seriál super a já mlsně očekávám každý další díl. Jak tak sleduji hypochondričku Domču, tak se mi ani nechce věřit, že je na své současné sólo výpravě stále mezi živými. Jinak mě stále a znovu okouzlují road trainy. Docela rád bych si je zařídil.(14.10.2016)