poster

Zítra

 • Česko

  Zítřek

  (festivalový název)
 • Francie

  Demain

 • anglický

  Tomorrow

Dokumentární

Francie, 2015, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nascendi

  So záujmom som si pozrel dokument o rizikách súčasného sveta širokospektrálne sa zaoberajúci ekológiou, poľnohospodárstvom, ekonomikou, odpadmi, menovou politikou a i. Na konkrétnych príkladoch ukazuje nielen limity nášho tzv, rastu, ale aj rôznorodé pokusy o prijateľnejšie alternatívy. Snímka počíta s informovaným divákom, ktorému poskytuje množstvo informácií i podnetov na zamyslenie. Odporúčam pozrieť, aj keď nehodnotím hviezdičkami.(21.2.2017)

 • kaylin
  ****

  Snímek, který by na první pohled mohl vypadat jako kritika toho, jak máme zlou a hnusnou konzumní společnost - což máme - ale když se na film podíváte, zjistíte, že tohle není jen kritika, která sama o sobě je potřebná, ale tohle je film, který se snaží najít nové, alternativní cesty a ukázat je lidem. A to je na něm to důležité. Ty alternativy zde jsou a není to jen o řečech.(24.6.2016)

 • RomanL
  ***

  Celkem zajímavá sonda do světa většinou "ekologicky" uvažujících jedinců, přičemž některé projekty jsou dokonce i funkční (napříkla místní měny, geotermální zdroje, část o demokracii) - ovšem rozhodně ne díky těm zeleným pomatencům. Hlavně ale opravdu nesmíte věřit naprosté většině toho, co se tam tvrdí a musíte to brát jako poučný dokument o tom, čemu všemu jsou někteří jedinci či skupiny (sekty) schopni věřit.(19.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace