Série(2)
Hrají
Světlana Ivanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Provokatér (2018) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mata Hari (2016) (seriál)
Ljanka Gryu
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Takoví normální Američané (2013) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Spravedlnost v krvi (2010) (seriál)
Kirill Grebenščikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Anna Karenina (2017) (seriál)
Alexandr Jacko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
K jezeru (2019) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Žoldáci: Válka v Afghánistánu (2006) (seriál)
Anna Pěskova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Artur Vacha
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Migicko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Baranov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Těpljašina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Postnikov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Strojev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Zoja Burjak
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Kramer
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Danila Dunajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Margarita Adajeva
Sovětský svaz
Světlana Smirnova-Kacagadžijeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Anna Kamenkova
Sovětský svaz
Igor Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)