Kudly4

Další Hororová Antologie, která měla slušný rozjezd, ale skončila dost bídně. První povídka, kdy holka slyší divný zvuky, měla celkem pěknou, strašidelnou atmosféru, druhá povídka z pitevny, byla taky ještě dost fajn, třetí botoxová, byla asi ze všech nejlepší, byla pěkně nechutná, krvavá a byla to celkem sranda, no a ty další už nestojí moc za nic a popravdě už teď, pár minut po skončení, si je nedokážu už vybavit. Co vím je, že každá z nich končila dost divně, a čím víc se blížil konec, tím víc ty povídky byly divnější a divnější. Na jedno zhlédnutí se to asi dá, ale moc nedoporučuji. (36. hodnocení, Full HD) ()

Morholt

1.Holce se v bytě ozývá podivný zvuk a jí z toho čím dál tím víc hrabe, což i díky vlastní zkušenosti docela chápu. Konec je hodně psycho. Slušné. 70% 2. Těhotná mrtvola tropí neplechu na pitevně. Parádní záležitost, která zaujme nejen výtečnou mrtvolou, ale i celkovou stylizací, která působila hodně děsivě. 90% 3. Příběh o tom, že s botoxem a silikonem by se to nemělo přehánět. Docela sranda, na kterou by se třeba Donatella Versace měla určitě podívat. 70% 4. Doktorka a pacientka se schizofrenií i traumatem z dětství. Režisérsky nic moc, ale na průměr to tahají herečky i samotný konec. 50% 5. Alegorické zpracování cesty za nevěrou. Alespoň tak jsem to pochopil já a jako takové se mi to líbilo. Zejména atmosféra feťáckého vagonu byla perfektní a vůbec bych se nezlobil, kdyby se kněz v budoucnu v nějakém tom béčku objevil. 80% 6. Divná bába a divná vnučka žerou syrový maso. Tohle jsem nějak nepobral. 30% 7. Tatík, děti, sekera. Hodně slušná halucinačka s několika vymazlenými záběry, v jejichž případě může režisér jen těžko tvrdit, že na ničem nefrčel. 80% 8. Nic moc. Partu mladých na chatě začne někdo prudit. Atmosféra vesměs nulová a nějakého vraždění si člověk moc neužije. Samotný závěr mi přišel jako zoufalost. 20% Zastřešovací historku procentuálně hodnotit nebudu, ale celkem ušla. Celkově se jedná o jednu z těch lepších antologií. Průměr tomu srážejí dva nepovedené příběhy. 60% ()

JASON_X

Od Australáků bych čekal víc syrovosti a brutality, no nic. Osm povídek spojených dohromady trochu nepovedeným způsobem, tedy trochu nepovedeným devátým příběhem. 1) **** Oceňuju snahu o temnou a zlověstnou atmosféru. Ještě někdy ve dvanácti by mi při některých záběrech nebylo příjemně. 2) *** Děsivost přibližování se oživlé mrtvoly je bohužel naprosto zmrvena nepochopitelně zvolenou groteskní formou 3) * Snaha o humor, která se ovšem u mne minula účinkem. Nevím, proč je tahle šaráda zařazena mezi horrorové příběhy. 4) **** Psychologizující děj, dvě zajímavé herečky, na kraťas dobrá práce, tři a půl. 5)*** Vatikánská agitka proti manželské nevěře a drogám. Slušná atmosféra, slušná pasažérská skvadra v metru, ale starej Bruna v sutaně příliš tlačil na pilu. 6) *** Hezká lolitka a odpuzující šílená babička. Příběh skoro žádný, ale vizuál a atmosféra ucházející. 7) *** Dédy a dvě dcerky, rodinná tragédie, symbolismus, šílenství, hodně povedený vizuál, tři a půl. 8) ** Parta krajně nesympatických retardů, kterým od první chvíle přejete co nejbrutálnější vyvraždění. Příběh ovšem skončí dřív, než pořádně začne. ()

Astaroth12

Prvý príbeh o šibnutej v byte, bol nezmyselný a teda nič moc-1*. Druhý z márnice bol znepokojivý i mrazivý. Jednoznačne najlepšia poviedka za 4*. Trojka o botoxovych praktikách bol celkom vtipný, len škoda, že všetko podstatne sa odohrávalo mimo zaber- 3*. Štvorka o psychiatrické a jej pacientke mal silnú mrazivú atmosféru, len škoda, že nebol viac rozpovedaný, mohla to byt riadna divočina-3*. Pätka bola strašná nuda a kňaz vyzeral ako šialený Ibrahim Maiga- 2*. Šestka o mäsožravej babke bol úplne bez slov a aj nudný a nezaujímavý- 2*. Sedmička o otcovi, ktorému riadne preplo, len škoda, že všetko podstatné zas mimo zaber- 2*. Osmička o partii po ktorej niekto šiel, nevieme kto a ani čo to cele malo znamenať, ale aspoň mala svižnosť -3*. Slabučká antológia. Keby tých poviedok bolo menej a režiséri by sa nebalí i niečo ukázať a aj po obsahovej stránke by to malo hlavu i patu, tak by som tomuto súboru poviedok dal vyššie hodnotenie. Ale keďže sa jednalo len asi o dve solídne príbehy a ostatne nestali prakticky za nič. Tak len slabé 2*. ()

ricci.s

Priemerná hororová antológia, ktorá trpí problémom väčšiny týchto filmov, že niektoré poviedky sú fajn, niektoré zbytočnosti. Radšej by som videl horor, v ktorom sú povedzme 4 kvalitné ako 8 biednych. Prvá je o žene, ktorá počuje v byte divné zvuky, a zaujme predovšetkým psycho koncovkou. Ďalší je o príliš živej mŕtvole v márnici (tento sa mi dokonca páčil najviac). Tretí o ženských, ktoré robia všetko pre svoju krásu, až kým sa im to nevypomstí, bol aspoň krvavý a celkom vtipný. Potom už ide kvalita segmentov z kopca. Poviedka o psychologičke a schizofrenickej pacientke viac nudila ako bavila. Nočný vláčik, feťáci a desivý kňaz... celkom zaujímavé, ale nedotiahnuté. Priemerom by som nazval aj príbeh o babke s podivným jedálničkom. Predposledný siedmy sa mi páčil. Je o oteckovi a rodinke na farme, fotrík ma podivné vízie a začne mu kúsok drbať. Je to jedna z tých wtf častí, ale takéto srandičky môžem. Posledný o skupinke kamarátov na chate uprostred lesa už pokladám za zbytočnosť. Takže 1, 2, 3, 7 – celkom fajn, 5, 6 – priemer, 4, 8 – slabé. Na lepšiu trojku to vychádza viac-menej v pohode, ale ďalšie pozretie v budúcnosti nehrozí. ()