Počas Halloweenu požiada syn Madeu (Tyler Perry), aby postrážila jeho dcéru. Tú pozvala na halloweensku párty partia z miestneho bratstva. Otec jej však na párty zakáže ísť, pretože musí odcestovať a vie, že jeho neplnoletá dcéra by na túto párty nemala ísť. Stráženie tínedžerky sa však vymkne spod kontroly, keď sa v susedstve začnú zjavovať duchovia, zombie a klauni, ktorí očividne neváhajú zavraždiť každého, kto im stojí v ceste. (Marceloo)

Marceloo

Počas Halloweenu požiada syn Madeu (Tyler Perry), aby postrážila jeho dcéru. Tú pozvala na halloweensku párty partia z miestneho bratstva. Otec jej však na párty zakáže ísť, pretože musí odcestovať a vie, že jeho neplnoletá dcéra by na túto párty nemala ísť. Stráženie tínedžerky sa však vymkne spod kontroly, keď sa v susedstve začnú zjavovať duchovia, zombie a klauni, ktorí očividne neváhajú zavraždiť každého, kto im stojí v ceste. - Použiť zosmiešnené postery z hororov The Exorcist, Halloween alebo Texas Chainsaw 3D pre mňa ako hororového fanúšika nie je zrovna najlepší marketingový ťah, ale na ludí v USA to očividne zafungovalo, keďže pred Halloweenon 2016 si to v kinách zarobilo cez 70 miliónov. Celkovo to však takmer nič zaujímavé neponúkne. Všetkému velia siahodlhé rozhovory dôchodcov, ktoré sú niekedy vtipné, inokedy však menej. Ale keďže je ich až príliš vela, nepobavili ma väčšinou ani tie nádejné. Keď príde na strašenie, ktoré teda prišlo až v druhej polovici, začne to byť záživnejšie, ale opäť často prerušované zbytočnými dlhými scénami. Zombie kaskadéri vyzerali dobre, klauni mali pekné kostýmy a práca duchov bola tiež spracovaná zaujímavo, ale horor tu celkovo dostáva strašne málo priestoru, takže je to sklamanie. Sklamaním je aj výkon Belly Thorne, ktorá má tento rok ťahať hlavné úlohy v Keep Watching a Amityville: The Awakening, v ktorých ak podá podobný výkon, ako tu, tak z nich nič potešujúce nebude. + herečka z Scream ()

kaylin

Tyler Perry rozhodně není člověk, jehož humor bych považoval za zábavný a nějak nechápu, že se z jeho postavy, která nese jméno Madea, stala tak oblíbená, minimálně podle toho, jak často ji Perry hraje a vlastně si ji i režíruje, nemluvě o tom, že se stará o scénáře. Podle toho je toho na něj moc a moc mu to nesvědčí. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Brutálně "slangově" ukecané, černošští důchodci zábavně ujetí a trojrole Perryho vtipná. Celkově, ale strašná blbost - v tom dobrém i špatném :D ()

Miroslav.Zac

Horor nic moc, ale hláškující "bába" Tyler Perry bezvadná. Je ale fakt, že jen na tom se film, ať už komedie nebo horor, stavět nedá. ()