Proslulý archeolog Robert Burns (STEVEN SEAGAL) najde ve starověkých ruinách východní Číny vzácné artefakty. Měly by být zrestaurovány, ale čínská mafie Tong má vlastní plány. Burns zjistí, že mafie využívá cenné památky jako schránky k pašování drog do zámoří. Od té chvíle si nemůže být jistý životem. Je falešně obviněn ze smrti svého asistenta a uvězněn. Po propuštění je zapojen do vládního plánu na likvidaci mafie a stává se návnadou v nastražené pasti... (oficiální text distributora)

Mr.Nigga

U tohoto druhu filmů je obrovská výhoda, že se nemusíte dívat na celý. Stačí ukázky v televizi a 5-10 minut z konce a pokud jste viděli pár Seagalových filmů(nebo klasiku s van Dammem...), zbytek si domyslíte... ()

ArdathBay odpad!

Nejhorší film s "mužem s cejchou smrti". Dialogy by chtělo vysílat v audiu aby vynikla jejich naprostá demence. Obrovský stůl s Triádou, kterou postupně zabijí..hádejte kdo:) a závěrečná likvidace bosse je ultradementní. Doporučuji sledovat v dabingu, který dá "vyniknout" dialogům. Doufám, že se budete bavit minimálně stejně jako já. ()

Rousse odpad!

No podívejme, jak je ten Steven renesanční člověk - on fakt zvládne všechno... Jednou je to chození po střeše rozjetého vlaku, jindy zase likviduje biologické zbraně. Poté vymýtí (sám samotinký podotýkám) kvůli 12-leté kamarádce, se kterou si dopisuje , obchod s bílým masem no a tady je zase archeolog a opět sám samotinký vymýtí celou čínskou mafii. To je prostě muž snů... Tak a teď co neumí - momentálně už neumí hrát, hýbat se a ani to svoje Aikido - bohužel - je z něj tlustá hora sádla a podle toho tenhle film taky vypadá. To, že scénáristovi by měli zlámat všechny prsty, které se podílely na psaní scénáře do počítače, to pomíjím. Stupiditu dialogů taky pominu - ale proč tam proboha furt cpou rádoby akčního tlustýho Seagala? To nepochopím! ()

ranp

Zabiják mi nepřijde až tak slabý, že by nutně musel patřit do nejhorších 200 filmů, na druhou stranu na tom ale asi něco bude, scénář je úplně o ničem.. No ale s klidným srdcem můžu říct, že Steven hraje ve spoustě horších filmů. ()

slovan1 odpad!

Trapné scény, trapné dialogy, nekonečno náboju ve zbraních, incredible Steven a plno dalších negativ, které z tohohle filmu dělaji další z omylu ve filmografii. Sračka, u které jsem usnul. Bléééé... ()

kenkaku odpad!

Seagal je archeolog... už jen tohle mě mělo varovat. Ale na film se Seagalem se dívám kvůli bitkám a Aikido (pokud si pamatuju). Děj to nikdy nebyl... tady se bohužel nedočkám ani toho (respektive párkrát a v tragickém provedení) ()

kikakrystof odpad!

Steven Seagal je můj oblíbený herec, ale tohle je blbé i na něj. Spolu s filmem patriot se jedná o nejhorší film se Steven Seagalem :) ()

HiddenDragon odpad!

Tak tohle byla sila. Kdyby bylo misto hvezd ciselne hodnoceni od 0 do 5, tohle by bylo minus 10. Povedlo se jim zde pos..t snad vsechno co se da. Od prisernych zaberu, dialogu a hercu az dokonce po nazev filmu v uvodnich titulcich, ktery vypada jak kdyby ho kreslilo slepe dite v programu Malovani. V dnesni dobe (2013) ma kazda beckova videohra lepsi triky a pribeh nez tenhle paskvil, ktery vypada jak kdyby ho radne obtloustly Seagal natocil za penize ze sveho invalidniho duchodu. Vyhnete se mu obloukem, je urazka brat to i jako oddechovku. Po 15 minutach jsem si musel dat poradnyho panaka, abych mel silu to dokoukat. Nakonec jsem to vzdal a v pulce to zacal brat jako parodii, jinak bych si asi vystrelil mozek z hlavy. ()

iXtr3m3 odpad!

Steven na meče proti shaolinskému mníchovi? Tak to určite. Jeho umenie, ktoré naozaj ovláda aj v civilnom živote, je fajn, ale na meče so shaolinským mníchom by si ani neškrtol. ()

chaometic

Pro mě jedna z nejlepších Segalovek. Originální scénář. Věta na každém zabitém gangsterovi, která vede až za tím největším šéfem. Kdyby tenhle film byl v kinech a hrál by tam třeba někdo populární, film by slavil velký úspěch. "Říká se, že když zabiješ jednoho, naženeš strach 100 dalším, ale já jich musím zabít 100, abych nahnal strach jednomu." Já na to můžu koukat pořád. Má formu. ()

TERRORDROME

Steven "bandaska" Seagal ako archeológ v koženom plášti čo za pár sekúnd odhalí pašerácku skupinu a poštve proti sebe celú čínsku mafiu ktorá potom vysiela tisíc a jedného zabijáka. Niektoré súboje sú prekvapivo efektné a drsné, potom príde na scénu opičí muž čo chodí po stenách ako Spiderman a film je stále divnejší a divnejší až sa z neho stane hnusný grc. Čínsky mafiáni sedia za stolom kdesi v Rumunsku, fajčia a mudrujú o nesmrteľnosti chrústa, respektíve o tom prečo ich tam sedí s každou minútou menej. Pritom je to také jednoduché - človek môže byť veľký Boss a kápo, ale keď naprdne Seagala je z neho už len mäso na špajli čakajúce než si ho Steven opraží. ()

Sasanka20 odpad!

Znáte takový ten pocit, když sedíte na záchodě, máte solidní sračku a při tom ještě na klíně držíte lavor, protože zvrchu taky něco teče? Já ne, nikdy jsem to nezažil, ale myslím, že pocity, které ve mně vyvolával tento film, k nim nemají moc daleko... ()

J*A*M*A*L

Do hajzlu Seagale kam tě to zase ti kreténi poslali?Kam se sakra poděli tvoje filmy které jsem s chutí sledoval, kam se sakra poděla tvoje vypracovaná postava?Tohle už nejsi ty a ani tvé skvělé filmy. ()

Lefty86

začátek se mi vcelku líbil, pak to začalo být zdlouhavý a furt dokola, škoda, z počátku to nevypadalo špatně. ()