Romantická komedie o milostných peripetiích krásné Halley, kterou ve filmu ztvárnila americká popová hvězda Mandy Moore (Deník princezny). Je držitelkou několika cen MTV Music Award. Mladičká Halley po zkušenostech z několika milostných záletů dojde k závěru, že skutečná láska neexistuje. Velmi rychle se ale přesvědčí, že žádná teorie není dokonalá. Nejlepší kamarádku Halley si v této romantické komedii zahrála Alexandra Holden, známá to kráska ze seriálů Přátelé, nebo Ally McBealová. (oficiální text distributora)

Zíza

Tak jakože romantická komedie, kde se furt řeší "něco". A přitom by stačilo být trochu míň sebestředný ;-) Ale jo, za shlédnutí to stojí při velmi, velmi nudném odpoledni, a když člověk při tom trpí, tak ho alespoň z toho u konce vytáhne tahle písnička, kterou si rád zanotuje :-) ()

Smileface

Teenagersky praštěný komediální guláš,který zas až tak legrační není a snaží se v podstatě tvářit jako reálný příběh.Přeslazený děj plný extrémě dobrých a špatných situací(a nic mezi tím),"krasavci" povrchním obsazením ho však z reality vyvádí.Nutno varovat před velmi odporným čaským dabingem ve videodistribuci,za to ale tvůrci filmu nemohou :-) ()

triatlet

Film, který si hraje na drama (partnerské vztahy umocněné rodinnými vazbami), na komedii (babička kouřící marihuanu) i na romantiku (ústřední hrdinka čte Paní Bovaryovou). Celkově ale nepřináší nic nového a působí jako špatný díl z Beverly Hillls 90210. Hvězdička za hudbu. ()

Lilien

2 svadby, jeden pohreb, tehotenstvo, rozvod, láska ,dramatická autonehoda....tak v tomto filme sa za tých 90 minút udialo toho hodne. Otrasný scenár , nevtipné, Mandy Moore a ten jej priateľ vyzerali úplne tak isto ako dve ženy, alebo dvaja muži to záleží od uhla pohľadu. Samozrejme absolútne predvídateľne klišovité a samozrejme to skončilo happy.endom pre všetkých. ()

alambert

Musím říct, že žádný extra zážitek na mě film vážně neudělal. Začátek vtipný, takže byste třeba čekali nějakou oddychovku. Pak smrt a svatby, stres a bůh ví co ještě. Film ale podlě mě nic moc nepřináší, prostě jen koukáte jak se jedna trochu praštěná holka trápí. A to ještě podlě mne Mandy Moore nijak zvlášť dobře nehraje. Akorát celej film litujete, že se na začátku ostříhala, protože pak vypadá mnohem hůř...:-D ()

• Automobil, který má ve filmu Trent Ford (Macon Forrester), je Honda Civic IV. generace, která se vyráběla od roku 1988 do roku 1991. (rainman93)
  • Mandy Moore si nechala ostříhat vlasy nakrátko, protože cítila, že se to pro roli hodí. Producenty to však moc nepotěšilo a nakonec udělali kompromis. Část filmu Mandy nosila příčesek, a potom ji nechali hrát v jejím novém sestříhu. (HappySmile)
  • Poslední kino-film, který natočila Nina Foch. (HappySmile)