Loop

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční / Drama
Česko, 2016, 7 min

Jan Vavřička

Krátký akční film o jednom „lovu", při němž se vymění role. (Česká televize)

Deimos

TV-Studentský maraton 2016/// Obsazení 2/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Akce 8/10/// PLUS: český akční snímek, tedy působí to jako jedna akční scéna z celého filmu, ale buďme rádi za to, postavy typově dobře vybraní, takže to nepůsobí blbě, poměrně slušná atmosféra a ještě solidnější akce MÍNUS: roztřesená kamera byla někdy až příliš a na přehlednosti to nedodalo, snímek není nijak inovativní ani nápaditý./// Shrnutí: akční jednohubka, kde krátká anotace vesměs vystihuje celý děj, nicméně se mi líbilo jak je to zpracovaný, takže palce nahoru./// Celkem 58%/// ()

honajz

Možné SPOILERY. Němá etuda, jak se píše v závěrečných titulcích, je spíše ukázkou toho, že písečtí filmaři umějí na vysoké profesionální úrovni natočit honičku lesem a souboj - skutečně na výši, i když ty filtry ... ale no budiž, je to teď bourneovsky moderní. Jinak ale samotný příběh je svým způsobem předvídatelný od té první minuty, a docela mne mrzí, že nedošlo na pár nápadů, které mne samovolně napadly a ozvláštnily by celý příběh daleko víc. Také zvraty mi přišly takové nedomyšlené (dýmovnice znamenala co?, omráčení trvalo zase přesně tak dlouho, aby se mladej stihl probrat a něco vymyslet, zatímco lovec chodí po lese celou tu dobu a navzdory dýmovnici, kterou vidí i kolega, ne a ne mladýho najít...), prostě takové scenáristické berličky a schválnosti. A ještě že postavy nemluvily. :-) ()