Démon

V malém wisconsinském městě se skrývá zlo jménem Incubus. Nestvůra, která znásilňuje a zabíjí mladé ženy. Incubus, neobvyklý horor Johna Hougha rozhodně není pro diváky se slabými nervy. (Falcon Home Video)

kkarx

Mysteriozní pecka. Horory koncem let 70. a začátkem 80. let mají zpravidla fantastickou atmosféru a tady tomu není jinak. Výborné je i obsazení a hudba. Po stupiditě jako Final Exam je tohle pohlazení na duši.... ()

helraiser

Tak tomu já říkám masakr vraždící démon který zabíjí své oběti svým obřím penisem. Čekal jsem hodně, ale tohle opravdu ne. Mám rád horory kde hlavní roli hrají démoni a i tento se mi líbil a to tak, že hodně. A že se démon ukáže jen na pár vteřin? tak to mi ani v nejmenším nevadí, v tomto případě právě naopak a atmošku to má parádní.Tohle se vážně povedlo a komu se to nelíbí a nedokáže takový film ocenit tak jeho smůla však se na to nemusí dívat, já si to klidně pustím znova a pak ještě atd. Je to prostě mazec!!! ()

messi@h

Chvílemi jsem si připadal, že se dívám na divadelní hru. Nečekejte svižný nebo dynamický děj, většinu filmu se prostě jen mluví. Incubus proto do značné míry stojí na dialozích a hercích, bohužel, ani jedno za moc nestojí. Hlavní hrdina lékař má v podstatě dva výrazové prostředky - neutrální obličej anebo tak trochu perverzní úsměv ve tváři, který se ale k jeho postavě vůbec nehodí a objevuje se v nejméně vhodných situacích. Ostatní herci na tom nejsou o moc lépe. Dialogy nebudu radši moc rozebírat, shrnu je slovem bída. Takže suma sumárum tu máme vcelku nudný film prakticky bez gore, s pár nahotinkami (které mi ale do filmu nějak moc nepasovaly) a nepříliš povedené hlavní monstrum (ještě že se objeví na plátně jen na pár vteřin). Veškeré body dávám za překvapivý závěr (i když natočený poněkud nepřehledně) a za feeling starých hororů. ()

djbarrel

A tak jako před X lety mi to přišlo celkem bomba, no teď už to svý kouzlo (pokud to teda kouzlo mělo) ztratilo zcela. Hodně žvatlání a nic z toho, pár vražd + pár znásilnění, ale prakticky nic z toho co se dělo a ani ta příšera nebylo vidět. A ani konec nebyl buhví co. Průměr, možná i lehce pod. 53 % ()