Elitní policajti Maxo a Noro opäť spolupracujú a snažia sa odhaliť dobre fungujúci a výnosný obchod s drogami. V policajnom tíme majú starých kolegov, aj novú posilu. Ich protivníkom je nielen organizovaný zločin s prepojením na politiku, ale sú to aj úniky informácií, ktoré im vážne komplikujú vyšetrovanie. Do tímu sa vkráda nedôvera a vzájomné podozrievanie. Situácia sa vyhrotí natoľko, že inšpekcia nakoniec začne vyšetrovať ich samotných. To najhoršie ich však ešte len čaká. Vražda, ktorá zmení všetko. (TV JOJ)

Autogram

Predchádzajúce série mi nejako unikli, ale do deja som sa rýchlo dostal, veď sme všetko počas minulých rokov sledovali v priamom prenose. Teda okrem tých dôverných rozhovorov na záchodoch alebo masáže krčnej chrbtice od Majky. Ani s menami a prezývkami sa tvorcovia veľmi nesrali, takže sú vo filme tak, ako sme zvyknutí. Obsadenie je výborné, nikto by nedal to Brucho tak ako Kramár, hlášky sú skvelé, takže plná spokojnosť. –––– Prosím ťa, koho zaujíma, čo napíšu? Tvojich voličov? –––– Pomáhať a chrániť. Našich ľudí. –––– Musíš mať na každého poriadnu špinu. Sedieť s nimi pekne pri stole, usmievať sa na nich, a popri tom ich všetkých držať pod stolom poriadne za gule. Iba tak to celé funguje, amigo! ()

mira007

První díl třetí řady asi nejakčnějšího, technicky špičkového a nejlépe obsazeného slovenského seriálu moc akční není. Na diváka se nahrne milion postav a jmen jako seznámení s účinkujícími, přičemž většina těch záporáků má svůj reálný a díky skoro stejným jménům nezaměnitelný předobraz skutečné slovenské reality - myslím, že Fíco se svou milenkou nebudou úterní večery trávit sledováním Tv JOJ. Z hlediska obsazení jsem za sklom považoval za the best of Slovakia, ale do třetí řady přibyli moje oblíbenkyně Janka Kolesárová jako kriminalistka, Marián Mitaš asi jako novinář a dokonce můj srbský velkooblíbenec Predrag Bjelac jako mafián z Itálie. Začátek na mne působí lépe než druhá řada. ()

pichta

Hneď od začiatku nasadené vysoké tempo celej série. Kvalita si drží stále svoju úroveň. Až nechutne sa to podoba na Smer. Fuj. No taká je pravda. Myslím, že hneď prvý diel tejto série nasliapol na najvyššej rýchlosti. Človek až musí stráviť to zlo, lebo hneď to nejde. Herci veľmi kvalitne hrajú. Vozner=Kočner, Fúzatý = Strapatý , Šéf = Šéf atd. Tých paralel je veľa. ()