Belzebuth

Po tom, čo detektív Ritter (Joaquín Cosio) prišiel tragicky o svojho syna i manželku, je povolaný na vyšetrovanie k prípadom, ktoré môžu mať spojitosť so smrťou jeho rodiny. To, čo sa zdalo ako banálne prípady s jasnými páchateľmi má však oveľa hlbšie pozadie. Zistenie, že sa u všetkých prípadov objavil exkomunikovaný kňaz z Vatikánu tomu tiež rozhodne nepridávajú na jednoznačnosti. (dixx)

petrik11

Skôr paródia ako skutočný horor. Ten párik detektívov, to akoby si ich požičali z ochranky v Kauflande. Nepresvedčivý dej, digitálne efekty, no des. ()

xxmurphyxx

Budem zhovievavý s hodnotením, nakoľko pár scén bolo naozaj podarených ( bazén, nákupne centrum ), ale inak maximálne priemerný film. Téma obohraná a aj lepšie spracovaná miliónkrát predtým. Ale ako jednohubka ok. ()

Kushina

V celku příjemná změna vidět horor z jiného státu, než je Amerika. Co se týče hororu jako takového, tak to více než strašidelně působilo mysteriozně. Upovídaná figurína a občas záblesk démona očima kluka zkrátka nebylo nic, co by nějak děsilo. Ale jako celek to nebylo tak špatné a alespoň nějaké poutavý příběh k historii. 55% ()

SpicyNugget

Detektiv Ritter před nějakou dobou přišel o svého čerstvě narozeného syna - zavraždila ho sestra přímo v nemocnici, pak se odkrouhla sama. Po nějaké době je Ritter pozván k velice podobnému případu. Vypadá to, že mají spojitost. Když se do věci vloží kněz z Vatikánu, Ritterovi dojde, že má co dočinění s nadpřirozenou bytostí… Super horor, mě to bavilo. Zajímavý námět, skvělé zpracování, chválím Tobina Bella. Ritter byl taky sympaťák. Konec byl skvělý, vůbec jsem to nečekala. Určitě se kouknu znovu. ()

Easykill

"S čím máme co dočinění? Se šíleným knězem nebo opravdovým antikristem?" Belzebub, král všech démonů v mexiku! Tak tady odpouštím pár drobných nedostatků a pár CGI scén, protože za mě se tohle fakt povedlo! Především kloubení žánrů je tady na jedničku. Kriminální horor motající se kolem okultismu, satanistických rituálů a hlavně vražd dětí! Film v tomto ohledu rozdává pěkný "granáty" hned od začátku, nebere si servítky ani s novorozenci! Takže (i když je to offcam) nedoporučuji slabším jedincům. Jak píšu výš, pár věcí odpouštím, protože je to místy dost silný a navíc to má hlavu a patu. A nesmím zapomenout na bonus v podobě Tobina Bella. Role, na kost zkérovanýho kněze mu sedla a bylo fajn ho vidět jinak než Johna Kramera. Jedna * navíc, protože si to král démonů určitě zaslouží. ()