Tarnation

Najhorší deň v živote Oscar sa konečne začne zlepšovať, keď dostane ponuku na výlet do opustenej chaty uprostred lesov, kde by sa mohla aspoň trochu upokojiť. Netuší, že v lesoch okolo mestečka Tarnation sa potuluje démonický jednorožec, ktorý si pre Oscar a jej kamarátov pripravil nepríjemné prekvapenie. (Marceloo)

kaylin

Australský snímek „Tarnation“ je filmem pro velmi omezené publikum. Ale pokud se dostane k těm, kdo podobné filmy mají rádi, myslím, že je zaujme. Pro ostatní to ale film není, je moc stupidní, moc podivný, moc špatně natočený. Ale však ani nebylo jeho cílem oslovit majoritní publikum. Tak snad si film ty svoje diváky najde a jim nebude vadit, že tohle opravdu není něco, co by se zapsalo do filmové historie. ()

Marceloo

Najhorší deň v živote Oscar sa konečne začne zlepšovať, keď dostane ponuku na výlet do opustenej chaty uprostred lesov, kde by sa mohla aspoň trochu upokojiť. Netuší, že v lesoch okolo mestečka Tarnation sa potuluje démonický jednorožec, ktorý si pre Oscar a jej kamarátov pripravil nepríjemné prekvapenie. - Vela som po predchádzajúcej skúsenosti s tvorbou tohto režiséra nečakal, ale v mojich očiach ide oproti jeho minulému hororu o mierny krok dozadu. Z Sheborg Massacre si síce pamätám po štyroch mesiacoch asi len jednu zábavnú scénu, ale tu už pár minút po dopozeraní pomaly neviem, o čom to bolo. Pre tento tím z Austrálie by podla mňa vôbec nebol zlou volbou Kickstarter alebo podobný projekt, pretože ich nápady sú netradičné a mne osobne ich humor a situovanie príbehu tiež sedí, ale ten nedostatok prostriedkov je tak výrazný, že sa to dá pozerať len s ťažkosťami. Ale je to z Austrálie, takže by bol v mojom prípade hriech nepozrieť si to, keďže ide o krajinu, ktorá prebudila celú moju hororovú závislosť. + herečka z Sheborg Massacre ()

corpsy

Humorne si uťať z klasiky, je bežná vec. Kto je nad vecou, nehromží a nelamentuje. Tí radikálnejší, ale môžu zúriť. Myslím, že tu sa obe strany môžu tešiť z jednej veci. Je to film zlý a takpovediac otravný, v tom zmysle, že už nech si to tvorcovia vyžerú sami za seba. ()

• Vo filme je možné viackrát zazrieť poster k hororu Sheborg Massacre (2016), ktorý bol predchádzajúcim projektom Daniela Armstronga, a taktiež sa v ňom objavilo viacero hercov z tohto filmu. (Marceloo)
  • V chate je zavesený poster k hororu Lesný duch (1981). Nad dverami zase visí maska Jasona Voorheesa z hororovej série "Friday the 13th." (Marceloo)