Baby boom

Dokumentární / Reality-TV
Slovensko, 2017, 40 min

Baby boom je unikátna rodinná reality séria, ktorá divákom sprostredkúva jedinečný zázrak príchodu nového života na svet. Originálny formát s pôvodným názvom One Born Every Minute vznikol v roku 2010 vo Veľkej Británii a okamžite si získal televíznych divákov aj odbornú verejnosť. Ešte v rovnakom roku vyhral prestížnu cenu BAFTA (Britská akadémia filmového a televízneho umenia) za najlepšiu realistickú sériu a nasledujúca druhá sezóna získala v roku 2011 nomináciu.

Baby boom zachytáva jedinečný pohľad na počiatok života, a tiež neopakovateľné chvíle, ako sa to všetko skutočne deje. Môžete sa tešiť na dramatické, emocionálne a často i vtipné momenty, ktoré súvisia s narodením nového človeka, či už očami budúcich rodičov a ich priateľov, alebo z pohľadu profesionálnej práce nemocničného personálu. Séria sa nakrúcala priamo v pôrodnici v Galante za asistencie odborníkov. (TV Markíza)

coscarelli

Uplne v poho nahlad za plachtu, za zvuku stonania , kriku, niekedy priam agonie maminiek a prepotenych vevericiek , dost obstojna autent-realka. A da sa pri tom kludne jest. Netreba nadavat a rozculovat sa. Staci prepnut kanal alebo ist si vysivat. ()

JohnMiller odpad!

Heh, v prvej epizóde, bolo, asi, nejakou chybou postprodukcie počuť v úzadí anglické hlasy. Že by až tak doslovná kópia originálu One Born Every Minute? Tak či onak.. Hrôza nevýslovných rozmerov. ()

kingpsch odpad!

Velmi naucny program,v skratke male zhrnutie ak ste prijebani a pri jednej z najintimnejsich chviliek zivota sa pozerate na par drobnych a nechate sa natocit pri funeni,skucani a podobne tak je program urceny prave Vam! ()

D1705

By ma zaujímalo, koho zaujímajú zbytočne dramatické momenty a nejaké narodenie. Narodili sme sa všetci-a museli sme byť hneď pri tom v telke?. Odpoveď znie, nie nemuseli. Dve hviezdičky dávam za to, že sa doktorom podarilo na svet priviesť zdravé a pekné deti. ()