Toscana (2022)

Tomu filmu neverim ani kusok,strasny patos!uplne bez nejakej emocie je to nejako natocene kde to malo zachranit prostredie alebo napad ala dobry rocnik

Nech svět světem (2023)

Nečital som pred tym obsah a urobil som dobre ,taky film neviem či by som si pustil. Ale prekvapenie ,vyborný zvuk,atmosféra a kamera!malo to spád a napätie!

Jsou světla, která nevidíme (2023) (seriál)

Neuveritelny patos,tisickrat obohrana tema o zlych nemcoch ,vsetci vypadaju jak z kolegia pedofilov!inak je to velka predvidatelna nuda! 3 som este milosrdny 😃

Notre-Dame v plamenech (2022)

Strasna amatercina,miestami som mal pocit ,ako keby sa niekto ucil robit film! Take insitne umenie,castokrat usmevne a pateticke!

Služka (2023)

Nebudeme si klamat ,nie je to ziadna hitparada! Prijemny zvuk,scenerie ,ale scenar je strasne prvoplanovy,predvidatelny a je mi uz na vracanie ,ze v kazdom filme alebo serii je LgBtazpoX ! Ako celok to je navonane nic ako vsetky diela MČS

Nezvedej to (2022) (seriál)

Toto je tak neuveritelne absurdne ,este par rokov do zadu by som tvrdil ze je to mozne iba v matke tej spravnej demokracie,ale tym ako hlupneme som si taky isty uz neni! Dokument je skor zaujimavy inak obsahovo je na hrane priemeru

Večírek (2021)

Ano ano ano casto nerealisticke a absurdne situacie,ale to je na tom vtipne plus ten prizemny humor a ako sviezi zavan ta politicka nekorektnost ,to ma Suchanek hviezdu k dobru

Pozadí událostí - Pozadí událostí (2022) (epizoda)

Neviem ci sa mam smiat alebo plakat ,vlastne miestami mi to prislo vtipne! Vidim, ze serial je aktualny a kopiruje vsetky “moderne trendy”!Vysetrovatelka je sexi lesba a zije s podobnym individuum,genderismus,liberalna kaviaren len sa cudujem ze hlavna postava nie je afroamerican ,to celkom produkcia podcenila…inak dejovo je to take ubohe ako vsetky tieto umele temy

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Riadna k0k0tina ,uplne o nicom,prva hodina trapenie potom to ide od 10 k 5 a finale ?dobre par dobrych scen!parada 2,5 hodinovy super film a vsetci si tu honkajte nad cisarovymi novymi satami!galgaji,taraji a pre mna prdusi

Skutok sa stal (2019)

Stare zname veci,troska malo na dokument!kazdy kto sa o to niekedy zaujimal toto vsetko uz vie!ale aspon naznacenie par veci,nic nie je len cierno-biele a pravda je relativna! Inak naivne uchytene!Otrasna kamera,pre mna velmi rusiva