poster

Ach, Carmelo! (festivalový název)

 • Španělsko

  ¡Ay, Carmela!

Drama / Válečný

Španělsko / Itálie, 1990, 102 min

Režie:

Carlos Saura
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Svadbos
  ****

  Carmen Maura žiari v tejto chytrej komédii. Zábavný a prenikavý snímok. Film bol natočený podľa knihy Joseho Sanchisa Sinisterru.(26.10.2011)

 • 902 10
  ****

  o uloze spanelska v 2. svetove valce se toho moc nevi. my, kteri jsme prosli drezurou spanelskeho gymnazia vime, ze to nebylo zrovna koser a navzdy zustane cernou skvrnou na spanelske historii (prida se tak k desitkam dalsich skvrn). film vynikajiciho spanelskeho rezisera carlose saury ¡ay, carmela! nezasvecenemu hodne napovi a rozhodne zaujme. tragicky pribeh zpevacky carmely se k tomu nejlepsimu, co v evropske kinematografii 90. let vzniklo.(3.2.2006)

 • d-fens

  ocenenia : Montréal World Film Festival 1990 - Najlepší herec (Andrés Pajares) spolu s filmom "Ay, Carmela!"(22.2.2010)

 • Sarkastic
  ***

  Poněkud nevyrovnaný film. Jako komedie funguje jen chvílemi a některé situace vtipně vůbec nevyznívají. A zároveň se tím podrývají vážné momenty. Takže ve výsledku Ach, Carmelo! působí jako docela zajímavá sonda do průběhu občanské války, ale moc navíc toho už nenabízí, proto průměr.(4.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace