kaylin

Další dokument o pornohvězdách, které se na porno už vykašlaly a některé se k němu ani nevrátily. Líbí se mi, že tu je více generací, i když nejvíce se dokument soustředí na ženy po čtyřicítce. Lisa Ann navíc zůstane asi navždy jednou z mých velkých oblíbenkyň a rád jsem poznal i její civilní stránku. ()

OG_Swifty

Druhy dil dokumentu o (vetsinou) byvalych pornohvezdach a jejich zivote nasledujicim - zaujalo me, ze jsem na Netflixu mel prvni a treti dil a druhy tam nebyl, musel jsem si ho teda stahnout (a ted budu stahovat i ten treti, protoze tuhle dokumentarni serii z Netflixu uz odstranili). Kazdopadne cekal jsem neco kontroverzniho nebo sokujiciho a nenapada me nic, co by predcasny odstraneni vysvetlovalo. Tenhle dil se mi libil o poznani vic nez prvni, mozna protoze to pusobilo trochu pozitivneji. Opet plati, ze jsem podle jmena poznal asi tretinu a nefapoval jsem vedome ani na jednu (na rozdil od prvniho filmu, kde mozna ta Asia Carrera mohla vyvolat vzdaleny vzpominky) - zacalo to hned lobbingem za rasovou rovnopravnost, kdyz Lissa Ann zacala se svym "prumysl ovladaj belosi, jsou to rasisti a ja mam cerny penisy mnohem radsi a ja jsem to ustala". Uz jsem vzdaval nadeji, ze uvidim neco smysluplnejsiho, ale nastesti se to pak srovnalo. Pak zacal orchestr veselych lidi se stastnym zivotem a clovek mel lepsi naladu, az pak v zaveru doslo na ty pripady, kterym se moc nedari... Chasey Lain je ocividne v prdeli, ale vlastne se ani nevi proc, a Janine Lindemulder je po tech tahanicich u soudu s Jesse Jamesem / Sandrou Bullock a odebranim dcery v prdeli naprosto pochopitelne. Ve filmu se mihnou / jsou kreditovani i Herschel Savage nebo Venus Lux (pani s ocasem), ale reknou na kameru jednu vetu a to je vse - takze docela fail. Jinak hodne pobavilo, kdyz ty vyslouzily pani rikaj, jak musi mit herecky "escape plan", jinak dopadnou jak ty trosky z prvniho dilu, a hned v kontrastu ty kratky interviews s aktualnima hvezdama, ktery vubec zadny plany nemaj... "budu to delat rok dva a pak pujdu studovat" nebo "mam internetovy stranky, tak pak jednou budu platit holkam, aby to delaly misto me" - yeah, right xD ()

gazogazo

Nadhodnocuji, aby bylo zřejmé, že tento dokument stojí za shlédnutí! Je založen na konfrontaci herců a Hereček "zlaté éry " porna a současných hvězdiček, přičemž se pochopitelně soustředí na ty starší a zkušenější a ty mladší pouze hláškují do kontrastu ( u většiny pochopíte , že ta jedna věta je nadlidský výkon). Líbí se mi, že dokument nejde přímo do vydírání typu " porno je svinstvo hnus a smrad" ale nechává mluvit lidí, kteří na to z většiny vzpomínají velmi pozitivně i když ví, že jim to determinovalo životy jak nic jinýho. Treba 3 medailonky jdou úplně top a zbytek nenudí . Je to taková stylová orální historie porna - subjektivní názory pornoveteránů. Jestli jste někdy někdo viděl byť jen hlavní stránku xvideos , běžte do toho. ()