Nepolapitelný padělatel

• Čína Wu šuang (více)

Hongkongská policie pátrá po šéfovi bandy zavražděných padělatelů, který se skrývá za přezdívkou Malíř (Yun-Fat Chow). Pomoci jim v tom má jediný přeživší člen, neúspěšný malíř, ale skvělý padělatel Lee Man (Aaron Kwok), který je uvězněn v thajském vězení. Případ vede inspektorka Ho (Catherine Chau), která nechá vydat Lee Mana zpět do Hongkongu, a on jí začne vyprávět svůj životní příběh. (LangiJ)

Ivoman

Dobře podaný, kupodivu na Made in China i správně zamotaný film, který není natočen naprosto šíleně, ale alá jůesej film. Vysvětlení všeho až úplně na závěr a přesně podáno a dodáno bylo krásně propracováno. Ale přece jenom to chtělo pro nás více známého hlavního hrdinu, Chow samozřejmě vynikající, ale Kwok zde známý moc není. ()

Mukade

SPOILER -------- tá prestrelka v tábore guerilly bola naprostá somarina v duchu Chow Yun Fat = Chuck Norris... ()

fricek12

Číňani neuměj akčňák. Tady byla snaha vymyslet originální zápletku, ale jak už to Made in China bejvá, trochu to kopírování z Hollywoodu přehnali a vznikla z toho sr*čka bez hlavy a paty. Všechny ty postavy s účesem Kim-Čong Una jsou si navíc natolik podobné, že si je splete i sama místní policie :-) ()

Raziel811

Jsem tak nějak na rozpacích. Trailer mě dost navnadil i díky slušnému obsazení a ve výsledku jsem dostal standard. Nenadchne, ani neurazí. Akční vložka byla výborná, ale to je tak vše. Závěr byl dost očekávaný a nepřekvapivý. Jediné, co si budu i za pár týdnů pamatovat je "účes na blbečka" Aarona Kwoka :) ()

PORTER44

Pro mě osobně určitě hlavní tahoun filmu Chow Yun-Fat jako malíř než vystrašený padělatel ,Chow Yun-Fat se trochu vrátil do svých starých mladých let hlavně v akční scéně s generálem tam by si mohl podat ruce s Rambem,občas nějaká svižnější scéna se objeví ale jinak se to nějak vleklo když kopírovali bankovky a dělali desky ,jen průměr,nepomohl ani zvratoví konec. ()