Judas Priest - Breaking The Law

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 1980, 3 min

Breaking the Law je v poradí tretia skladba zo šiesteho štúdiového albumu anglickej hudobnej skupiny Judas Priest. Album s názvom British Steel vyšiel štrnásteho apríla roku 1980 pod značkou vydavateľstva Columbia Records. K songu bol nakrútený videoklip, v ktorom členovia kapely prepadnú banku, svojim divokým heavy metalom paralyzujú ochranku, personál i klientov a z trezoru ukradnú zlatú platňu. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Breaking the Law" je v poradí tretia skladba zo šiesteho štúdiového albumu anglickej hudobnej skupiny Judas Priest. Album nesie názov "British Steel". Vyšiel štrnásteho apríla roku 1980 pod značkou vydavateľstva Columbia Records. Ku songu "Breaking the Law" bol natočený videoklip v ktorom členovia kapely Judas Priest prepadnú banku, svojim divokým heavy metalom paralizujú ochranku, personál i klientov a z trezoru ukradnú zlatú platňu, s ktorou zmiznú v uliciach veľkomesta. *** ()

Necrotongue

Asi takhle: píseň jako taková je pořád výborná, ale videoklip už čas pořádně semlel. V době vzniku to byla asi pecka, ale dnes vyznívá už vyloženě legračně. ()

corpsy

Tento videoklip nepredviedol teda príliš veľa, ale aspoň tá snaha sa cení. Zábavné, miestami skôr trápne ale...snaha sa predsa cení. ()

aliaska

Neviem... príde mi srandovná....pritom text je dosť vážny 😋😏☺...spev sa mi páči... hlavne na začiatku v tom aute😄 ()

milwaukee

Nejlepší album a jedinečný song i klip. Rob prostě umí a oprávněně si zaslouží pojmenování "metal guru". Akorát mi pořád není jasné, proč metalové kapely mají potřebu vykrádat banky ;-) ()