Terapie - Série 1 (2011) (série)

Epizoda 24 (S01E24)

(epizoda)

Jana a Michal, čtvrtek 17.00: Při dalším sezení hovoří Marek s rozhádaným párem odměřeně, aby tak demonstroval jeho nepřátelské chování. Jana terapeuta informuje, že se s manželem rozešla, protože jí během intimního styku vyhrožoval zabitím. Michal své ženě na oplátku vyčte nedostatečnou péči o syna, kterého údajně málem otrávila jídlem, přineseným z redakce a postříkaným škodlivým sprejem. Jana jej označí za primitiva a prohlásí, že se s ním chce rozvést. Michala její rozhodnutí vyvede z míry. Se slzami v očích mluví o své lásce vůči ní i vůči jejímu synovi z prvního manželství. Prosí ji, aby ho neopouštěla. Marek jeho srdceryvné vyznání označí za zásadní obrat v jejich léčbě. (HBO Europe)

castor

„My už nezvládáme ani manželskou terapii, i náš terapeut se nás chce zbavit,“ trousí ze sebe při čtvrtečním sezení Jana. Marek totiž s tímhle povedeným párem mluví poměrně odměřeně, protože jimi způsobená atmosféra a nepřátelské chování nikam nevedou. Michal své manželce svérázným způsobem sdělí, že o ni nechce přijít. Se slzami v očích projeví své emoce, Marek je optimista. A já si náramně užíval slovní přestřelky dua Geislerová a Hofmann. ()