Svět, ve kterém musíme žít pohledem populárního komentátora Jindřicha Šídla. Pravdy, lži a alternativní fakta kolem nás v týdenní video-glose s originální grafikou Tomáše Dusila. (Televize Seznam)

Trinculo

Je fajn, že to tu je. Občas se díl povede, občas se nepovede. Už si toho všimli i na hradě. Snad se jednou dočkáme talk show ve formátu, ve kterém ho dělá John Oliver, ale na to jsou zapotřebí trochu větší prostředky. ()

gpx odpad!

Dřív to bylo sem tam i vtipné. Teď je to jen snůška osobních útoků a urážek. Mimochodem, víte proč Šídlo netočí Šťastné úterrrý nebo Sřřřchedu? Protože by to neuměl vyslovit!!! :'D Chaaaaaaaaachaa. Ehm, no nic. To byl vtip jak od Šídla. Parrrrdon. ()

Vojc3k

Není to za sto procent, ale podobná tvorba čistě pod záštitou svobodné produkce a svobodného člověka v hlavní roli v českém prostoru prostě chybí. Líbí se mi humor a zároveň určité prozření, které člověk při sledování zažije. Je to smělé, progresivní a vtipné. Zkrátka skvěle, jen tak dál, Jindřichu! ()

Pacas odpad!

Viděl jsem pár dílů . . . soudruh Šídlo by velmi dobře zapadl do struktur bolšefilcké novinářské mašinérie před r. 89. Hrozná sračka a přirovnání k soudruhu Oliverovi, jak si tu mastí šulínky někteří vyznavači tohoto dementa, velice sedí. ()

FuLister odpad!

Nejvtipnější na tomhle pořadu je popis aka to, že pan Šídlo je nějak populární. Osobně si myslím, že za hranicemi Prahy jeho veškerá popularita končí. Jinak je to naprostá trapárna asi jako většina pořadů Jaromíra Soukupa, jen Šídlo je o něco otravnější s tím ráčkováním. ()

Jirkush

Jsem rád, že se od dob České sody někdo konečně znovu pustil do politické satiry. Bohužel mi humor Šťastného pondělí příliš nesedí. Satira by měla být popichovačná, ale neměla by nikdy sklouzávat až k hejtu. Zatímco Česká soda často obsahovala vulgární a leckdy až brutálně černý humor, který se neštítil ničeho a nikoho, dokázala ho podat s maniakální lehkostí Petra Čtvrtníčka. Oproti tomu Jindřich Šídlo je jistě skvělý novinář, jeho satirické novinové komentáře čtu moc rád, ale ta snaha vypadat před kamerou jako česká verze Johna Olivera na mě prostě působí příliš nuceně a těžkopádně. Ale někdy se u toho zasměju, to zase jó. ()

LOUNAS

ne uplne vtipne vykradeni ruzny zprav a udalosti odehravajici se v tydennim horizontu, ale obcas je i jeho tvorba v male mire o epizody zarazena ()

Adam.Kubin

A já se na těch dvacet minut koukám rád. Politická satira tady prostě chybí a toto je dělané na základech klasických satirických formátů, viz John Oliver, a daří se. Nekecá se jen tak, zdrojuje se. A to se sakra počítá. Zároveň mám velmi v oblibě sebereflexi mistra Šídla co do logopedických self-narážek. Kdo si umí udělat prdel ze sebe, má můj respekt! ()