Epizody(4)

Detektivka Kip Glaspie (Carey Mulligan) je povolána k vraždě působící na první pohled náhodně. Před domem při doručování pizzy někdo zastřelil muže, který ji rozvážel, přitom ani vrah kvůli helmě nemohl vědět, koho zabíjí. Kdo stojí za tímto činem a jaké byly jeho motivace? (hansel97)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (5)

Collateral (2018)

Nenapadna britska kratucka krimi so slusnym hereckym obsadenim, zapletkou a pomerne inteligentne posplietanymi ludskymi osudmi. Kvitujem, ze nie je cierno-biela. Dal som si po 5tich rokoch reprizu tohoto serialu a stale ho vnimam rovnako kladne. Slusny pocin. 75% Odporucam. ()

Episode 1 (2018) (E01)

Po piatich rokoch som pozabudol na dej a tak som si pustil serial opat. Vyborny otvarak, rozohraty viacerymi smermi. Zapojenie proficky plus politicka linia tomu dava korenie. Uveritelne postavy, ci uz tie odmietave, uzavrete, ci len hrajuce same na seba. 75% ()

Episode 2 (2018) (E02)

Dozvedame sa pomalicky, akou mierou maju zdanlivo nesuvisiace osudy roznych ludi vplyv na dianie. A je to naozaj pestre, kedze zucastneni su prakticky z "ulice" az po armadu. 65% ()

Episode 3 (2018) (E03)

Vyborny zaver a i "predstavenie" organizovanej skupiny paserakov. Drsne. V 2018tom to bola rozhodne tema, ktora hybala Europou a ktoru doteraz zneuzivaju populisti. ()

Episode 4 (2018) (E04)

Vyborne vyvrcholenie. Osud profesionalky Sandrine bol trpky. Jej navsteva u zeny nasilnika vsak bola spracovana. 80% Mam rad, ked kusky nie su cierno-biele, ci ked nerealne koncievaju happy-end-om. Pridava to na presvedcivosti a blizi sa i skutocnemu zivotu.. ()