From Hell to the Wild West

JASON_X

Pro svět filmového braku a pokleslých béček je věčná škoda, že tak skvělého Bronsonova dvojníka objevil zrovna takový režisérský nýmand jako jakýsi Perez a obsazuje ho do svých neumětelských retardovaných filmů. A tenhle jeho první nejapný pokus o film s Bronzim je řekl bych nejhorší ze všech (zatím) jeho čtyř filmů s Bronzim. Jde o bezostyšnou až drzou ukázku hereckého, scénáristického i režisérského břídilství toho nejhrubšího zrna. I když námět není špatný a nepochybuju, že zručný rejža by z něho dokázal vyrobit kvalitní oddechovku, Perezův výplod je tak špatný a hloupý, že ho neshledávám zábavným ani nechtěně. Přestřelky mizerné jako vždy, prapodivný střih, ultrablbé dialogy, ochotnické herecké výkony atd. A jestli mě kdysi znechutil detail, že Claudia Cardinale má v Once Upon A Time In The West umělé řasy, tak to tady bych se musel z těch Perezových "westernových" ženských zvencnout (vede negerská služebná nejen s umělými řasami, ale i se silikonovými vemeny). Jednu hvězdu ale dám, a to za konečné odhalení totožnosti a osudu Jacka Rozparovače jednou hezkou studentkou (mch. střih do druhé časové roviny jsem fakt nečekal). ()

Shanen29

Western hororů se točí opravdu málo a tím jsou vzácné.Jenže jak je vidět,stačí mít špatný den a vše jde do kopru ,jak tento film,který měl vcelku dobrou myšlenku a podklad.Škoda. ()