USA,
2019, 7 h 46 min
(Minutáž: 12–22 min)
Tvůrci:
Diego MolanoRežie:
Michael Diederich, Erik Wiese, Ted Collyer, April Amezquita, Jason Dwyer, Zach Bellissimo (více)Hudba:
Arturo RodriguezHrají:
Sean-Ryan Petersen, Diego Molano, Carl Jones, Max Mittelman, Alex Cazares, Spencer Rothbell, Cristina Valenzuela, Eric Lopez, Laura Patalano, Jason Hightower, Tom Kenny, Christian Lanz (více)Epizody(38)
-
Nepřátelské lidové umění (S01E01)
-
Dvojník (S01E02)
-
Bratrská láska (S01E03)
-
Chatina oslava (S01E04)
-
Legenda o skrytém skateparku (S01E05)
-
Velký úklid (S01E06)
-
Hlídání (S01E07)
-
Hurikán Chata (S01E08)
-
Klub osamělých strašidel (S01E09)
-
Suerte (S01E10)
-
Temná komora (S01E11)
-
Sběratel (S01E12)
-
Chlapec, který přivolal Lechuzu (S01E13)
-
Na den šéfem (S01E14)
-
Příšera Mazel (S01E15)
-
Los Cadejos (S01E16)
-
Roste (S01E17)
-
Vítejte v podsvětí (S01E18)
-
Nový Don (S01E19)
-
Králové churros (S01E20)
-
Všeználek (S01E21)
-
Hrst vodních balónků (S01E22)
-
Láska na první kous (S01E23)
-
Nechat to plynout (S01E24)
-
Aluxové (S01E25)
-
Guillermova oslava (S01E26)
-
Balónoví kluci (S01E27)
-
Velká bongová loupež (S01E28)
-
Útěk z Mimi zátoky (S01E29)
-
Koncert o život (S01E30)
Hrají
Sean-Ryan Petersen
Nejlepší seriály:
Other Space (2015) (seriál)
BlackBoxTV (2010) (seriál)
Změna hry (2015) (seriál)
Carl Jones
Nejlepší seriály:
The Boondocks (2005) (seriál)
Black Dynamite: The Animated Series (2011) (seriál)
Thundercats (2011) (seriál)
Max Mittelman
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Alex Cazares
USA
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
LEGO City Dobrodružství (2019) (seriál)
Casagrandovi (2019) (seriál)
Spencer Rothbell
USA
Nejlepší seriály:
Clarence (2013) (seriál)
Zviřátka (2016) (seriál)
Greenovi ve velkoměstě (2018) (seriál)
Cristina Valenzuela
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Helluva Boss (2019) (seriál)
Steven Universe (2013) (seriál)
Eric Lopez
Kuba
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Star Wars Povstalci (2014) (seriál)
Laura Patalano
Mexiko
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Undone (2019) (seriál)
For All Mankind (2019) (seriál)
Jason Hightower
Nejlepší seriály:
Pan Nakládačka (2013) (seriál)
Kosmokid (2021) (seriál)
Mamánek Šerif (2019) (seriál)
Tom Kenny
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Christian Lanz
Mexiko
Nejlepší seriály:
Americký táta (2005) (seriál)
Želvy Ninja (2012) (seriál)
Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (seriál)
Montse Hernandez
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Graig od potoka (2018) (seriál)
Poslední děti na Zemi (2019) (seriál)
Cristina Milizia
USA
Nejlepší seriály:
Cuphead na scénu! (2022) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Star Trek: Short Treks (2018) (seriál)
Debi Derryberry
USA
Nejlepší seriály:
Život s Louiem (1995) (seriál)
Dinosaurek Dink (1989) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Erica Luttrell
Kanada
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Steven Universe (2013) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Frankie Quinones
Nejlepší seriály:
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) (seriál)
Corporate (2018) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Jorge R. Gutierrez
Mexiko
Nejlepší seriály:
Maya a tři bojovníci (2021) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Vampirina (2017) (seriál)
Xolo Maridueña
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Cobra Kai (2018) (seriál)
Famílie (2010) (seriál)