V Oxfordu dochází k další zákeřné vraždě; Marcus hledá důkaz o cestě Matthewa a Diany. (SkyShowtime)

Tom10000

4.díl. V současnosti se nejen Gerbert, ale i Isabelle dozvídají nemilé novinky z Londýna, kde řádí neznámý upír nakažený Běesem, nemocí, jež z krvesajných bytostí vytváří doslova vraždící monstra. Mladý Edward se snaží pomáhat své babičce při hledání důkazů o pobytu Matthewa a Diany v minulosti, a nalézá medailonek, jenž v šestnáctém století daly oba dva cestovatelé časem jejich "synovi". Aukce se sice vydaří, ale v jeho rukou cennost nekončí, jelikož skončila ukradená. Zato se alespoň seznámí s mladou úřednicí. Ze známosti sice vzejde vášnivé pouto, to ale přeruší dívčino nemilé zjištění o Edwardově minulosti, jíž nechce věřit. Nox a jeho špeh se rozhodnou spojit s Gerberem v záležitosti vraha. Isabel, matce Matthewa, je vyhrožováno ze strany starého upíra. Edward se dozví o tajemství Clairmontova rodu. 55 procent, velmi slabý díl, z nějž jsme si sice něco odnesli, ale i přesto dost málo. ()

warrenur

Dianie v "sucasnosti" konecne trosku nakoplo a rozhybalo dej. O to viac v rode Clermontov. Som zvedavy, kto nam "raaadii" v Londyne. Ci je to postavicka, ktoru uz pozname. :) Myslel som, ze uvidime arciupira Phillipa. Snad v dalsej casti. ()