Život človeka, ktorý musí vraždiť len preto, aby prežil, je náročný. To je jednou z mála vecí, ktoré sa Drew (Bill Oberst Jr.) za dlhé roky strávené v telách svojich obetí naučil. Všetko sa ale mení vo chvíli, keď stretne ženu svojich snov a odhodlá sa zmeniť svoj život. To nebude vôbec jednoduché, keďže jeho zdravotný stav je stále horší a potrebuje zabíjať ďalšie obete aby prežil. (Marceloo)

Forsberg11

Priam až magický film, ktorý si ma niečim neurčeným dokonale získal. Škoda len pomalého tempa, inak to má skutočne veľa šťavnatých scén, s dobrou atmosférou a poriadnou dávkou napätia. Ústredný hlasový doprovod my v silne pripomínal Dextera a tak to malo pre mňa ešte o to silnejší náboj. Lifechanger je ďalší skvelý, kanadský indie horor, ktorý je veľmi zručne nekrútený a rozhodne stojí za pozornosť. 65 %!! ()

Marceloo

Život človeka, ktorý musí vraždiť len preto, aby prežil, je náročný. To je jednou z mála vecí, ktoré sa Drew (Bill Oberst Jr.) za dlhé roky strávené v telách svojich obetí naučil. Všetko sa ale mení vo chvíli, keď stretne ženu svojich snov a odhodlá sa zmeniť svoj život. To nebude vôbec jednoduché, keďže jeho zdravotný stav je stále horší a potrebuje zabíjať ďalšie obete aby prežil. - Od spojenia Uncork'd Entertainment a Bill Oberst Jr. som vela nečakal, ale zostal som príjemne prekvapený. Pán Bill našťastie vo filme nehrá, len má na starosti vnútorný hlas hlavného hrdinu. Ten je shapeshifterom a práve vďaka tomuto faktoru ide o velmi osobitý námet, ktorý som v horore ešte nevidel. Každých pár minút totiž hlavný hrdina dostáva inú podobu, a tú samozrejme nedokáže získať príjemnou a legálnou cestou. Prekvapili aj poctivo spracované masky, dynamický priebeh a celkovo to celé dokáže u diváka, alebo teda aspoň u mňa, vyvolať zvláštne pocity, ktoré ešte umocní záverečná sekvencia, ktorá ponúkne zaujímavé otázky týkajúce sa existencie. Aj vďaka vhodne zvolenej stopáži ide o podarený horor, ktorý jednoznačne nebude vyhovovať každému, ale mne sa dosť páčil. + Bill Oberst Jr. ()

dubinak

Velice slušný rozjezd do roku 2019 co se týče hororového žánru. Námět je pojat tak dobře, že jsem měla problém zavzpomínat, jestli jsem to v této formě takhle už někde viděla, ale nakonec musím konstatovat, že Lifechanger je svého druhu opravdu originálním kouskem z nezávislých vod, kterému by prospělo o něco větší množství peněz, ale na to, že jeho režisér toho za sebou ještě moc nemá, dokázal i z té trochy naložit divákovi opravdu slušnou porci gore a dokonce i herecké výkony (kromě toho začátku) byly opravdu dobré a uvěřitelné. Stopáž je velice příjemná a já jsem si i přistihla, že ten film hltám bez mrknutí, takže přinejmenším dobrý zážitek dostane snad každý. Jestli bude víc takových hororových úlovků, máme se v tomto roce na co těšit. ()

darkrobyk

Zajímavý námět v levném zpracování, byť nijak viditelně neošumtělém. Drew to nemá jednoduché. Ač se snaží pomocí antibiotik a kokainu čelit svému prokletí, osud ho nakonec vždy dožene. Jeho tělo začne po krátké době, často jen v řádu hodin, podléhat zkáze, a tak ho musí vyměnit za jiné. Člověka při sledování napadne, kolik by jich za ty dlouhé roky musel vystřídat.....oběti připomínají vysáté z Lifeforce (1985), jelikož i jejich životní síla je vysáta. Až setkání s Julií všechno změní. Jenže jak zůstat se ženou, když tělo má krátkou dobu spotřeby? Psychologické drama nemůže skončit dobře. Přesto závěr je překvapivý i pro samotného Drewa. Komorní záležitost. Já bych uvítal nechutné orgie rozpadu a zrození, kde by se maskéři vyřádili. Takhle zůstala většina proměn mimo kameru, i když naopak nechybí práce s nožem či vývrtka vražená do krku. V rámci divné Kanady standardní, v provedení však krotké. ()

Flipnic-RE

Ani mi to nepřišlo moc jako horor...spíš to byl strašně smutnej film. Dost televizní look, ..hhhmmm... a furt tam hlavní hrdina šňupal koks, to mi nedělalo dobře. Jako není to úplně špatný, ale zase nic extra a ten konec byl fakt smutnej. Některý efekty se docela daly a i když tam týpek pár lidí zabije a jaksi "vycucne" ve stylu Lifeforce, tak nejde o klasickej film o nějakým sériovým zabijákovi. Ta hlavní postava vlastně nemá moc na výběr a kdyby to nedělal, tak umře sám a to se mu moc nechce. Celá situace se mu stejně ale zhoršuje a ať dělá co dělá, nakonec se věci poserou ještě víc a furt jde dolů ... hhmm..to vlastně znám... Fajn byla ta jeho holka, ta byla hezká a sympatická. Některý herci mi tam ale i jinak lezli na nervy a byli dost nesympatický. Celkově se to dá, ale nic extra. ()