Romantická komedie zachycuje milostný trojúhelník teenagerů Veroniky, Sierry a Jameyho. Oblíbená roztleskávačka Veronica (Kristine Froseth) dá z legrace fotbalistovi Jameymu (Noah Centineo) místo svého čísla kontakt na oplácanou umělkyni Sierru (Shannon Purser) bez jejího vědomí. K překvapení všech tento vtípek nekončí fiaskem, ale naopak přináší mnoho pozitivního. Sierra si je od začátku vědoma, že Jamey si ji s někým spletl, ale jeho pozornost jí velmi imponuje, a tak se snaží vyhýbat odhalení pravdy. Problém ovšem nastává, když už páru nestačí komunikace po telefonu, ale chtějí se potkat osobně. Sieře nezbývá než vyhledat pomoc své nenáviděné spolužačky Veroniky, která si pak také začíná všímat Jameyho kvalit... (Candice)

Royaldell

Netflix tento rok přišel s třemi mými srdovkami! To all the boys I've loved,The Kissing booth a teď Sierra! Musím říct,že tahle srdcovka je moje nejoblíbenější. Takový víc real než To all the boys I've loved a trošku míň kýčový jak The Kissing Booth. Hrozně milý film,který uvidite ne jen jednou. Teda pokud máte za své guilty pleasure teen romcom jako já:))). ()

PoprockCZ

Příběh je stále takový hollywoodsky plytký (loser se stane největší kamarád s oblíbencem bitch stylu), ale dívalo se na něj hezky a průvodní písnička Sunflower je skvělá. ()

stefi13

Hodně průměrná nereálná teen romatická komedie. Nic moc jsem od toho nečekala a ani nic moc jsem nedostala. Oproti To All The Boys to bylo slabší. Dávám 3 hvězdičky jen díky tomu, že hlavní postava byla jiná než v podobných filmech. ()

Thalin

Pro mě je pořád lehce nepochopitelné, že zápletkou spousty komedií pro puberťáky jsou lži, lsti a totální absence upřímnosti. Možná by to tady bylo i vtipné, kdyby nebyla Sierra nesympatická a zahořklá a ještě nečekala, že jí v její lži někdo pochopí a podpoří. Nakonec mrcha Veronika vychází z děje jako ta menší potvora. Ale i přesto se Sierra po všech těch lžích, předstírání že je hluchá a otřesného přístupu dočká klišoidního happy endu. Já měla za to, že je catfishing v podstatě nelegální, ale tady je vše odpuštěno a ještě si hlavní lhářka vyslouží kluka svých snů. Neuvěřitelný. ()

Nereida18

A mně se to líbilo! Trucovitě tento názor mezi negativními hodnoceními vykřikuji... "Sierra Burgess is a Loser" je milá, povedená komedie o předsudcích, které společnost má. --- Hlavní hrdinka, pravda není sexbomba na škole, nicméně mně přišla hezká. Herečka má moc krásný obličej, nebýt její plnoštíhlé postavy, neviděla bych na ní chybičku. Navíc je Sierra vtipná, sympatická a obecně perfektní. Jednou za čas se mi stane, že se s některými postavami tak sblížím, protože jsou prostě dokonalé. V tomto případě je to Sierra. Tento film mi však nabídl hned druhou ženskou postavu, kterou jsem si okamžitě oblíbila. Byla to Veronica. Typická mrcha ze střední, která kluky hází do koše a uhání vysokoškoláky. Sierra v ní pomalu vykouzlí růžičku, která je hezká, vtipná, hodná a chytrá. Obě dvě dívky jsou perfektní, jak scénářem, tak herecky. Za chlapecký tým kopou dva herci. Jeden, ten více perfektní, je Jamey. Herec je naprostý sympaťák, vtipný. Krásně doplňuje obě dvě herečky a i přesto, že konec byl trochu naivní (chtě nechtě - byl), okamžitě jsem si jeho roli zamilovala. Druhý herecký hráč je černý kamarád Sierry, který mi už tak sympatický nebyl. Po celou délku filmu jsem si myslela, že je gay (není...). Černé herce miluji, kvůli jejich charisma a humoru. U této role jsem se smála jen jednou. Po zbytek filmu mi přišel jako strašný otrapa. --- Příběh je trochu naivní. Co si budeme nalhávat. Hlavně konec. Nicméně z filmu naivita nejde cítit tolik, jak bychom mohli očekávat. Je to překvapující (pro mě určitě, teen slazené komedie nesnáším), ale já si tento film opravdu oblíbila. K pěti hvězdičkám mi bohužel chyběla malá jiskra, která ve filmu nebyla. Film byl vtipný, herci sympatičtí, příběh (i přesto, že trochu naivní), byl podán realisticky. Krásně zde bylo vidět, jak je společnost slepá. Rozhodně se mi líbila linka Veronicy, která nám ukázala, že i pod perfektním obalem, je chaos a nepořádek. Nicméně filmu schází "něco", co by mě donutilo kliknout na 5 hvězdiček. --- "Sierra Burgess is a Loser" mě neuvěřitelně překvapila a s ní i Netflix (který mám spojený s továrnou na béčkové filmy). Rozhodně velké plus - 88%. ()

veronika09

Záměrem tvůrců asi bylo vytvořit co nejvíce relatable postavu - Sierra. Během sledování filmu jsem jí chtěla ale pořádně profackovat. Vždyť catfishing je trestná činnost, no ne? ()

korinek

Velmi očekávaný děj s ještě očekávanějším koncem. Klišé. Aneb dokonalá láska opravdu vzkvétá pouze v amerických filmech. Škoda času. ()

somme

V tom zaplavu teen komedii mi to neprislo tak blby,spis naopak. Shannon je mily zjeveni,skoro mam chut dat i 4*... ()

mad.dog

Nefunkční film, ve kterém je nesympatická protagonistka zodpovědná za veškeré své problémy. Její vývoj jde směrem dolů a člověk spíš fandí vývoji Veronicy. Zápletky nefungují, Sierra manipuluje, využívá Veronicu a dokonce spáchá sexual assault vůči svému bodu zájmu. Film je to špatný, se špatnou hlavní postavou (film by fungoval, kdyby Veronica byla hlavní postavou) a protrpěl jsem to jen silou vůle. ()