Inscenácia pôvodnej televíznej veselohry maďarského autora Imre Bencsika. Vtipná komédia zo súčasnosti o problémoch, ktoré vzniknú v jednej rodine potom, keď dcéra oznámi, že odchádza na tri týždne s kamarátmi stanovať do Tatier. (RTVS)

retroslovak

Opäť výborná komédia, zasmial som sa z chuti ako vždy. Som veľmi prekvapený Imrem Bencsikom a jeho skvelým humorom. Najviac sa mi páčilo toto a Gizka. Taktiež som nesmierne šťastný a vďačný za reprízu, pretože pri zadávaní týchto snímkov do databázy csfd som pri uvidení zahraničného autora ani nedúfal, že sa niekedy podarí repríza, zrejme bol cenovo dostupný. Vďaka Trojke sme už videli celú jeho tvorbu, ktorú sa podarilo v československej televízii zrealizovať. ()

Autogram

Neznáma konverzačka a celkom prekvapenie. Autor to už asi dobre napísal, takže stačilo dobre zahrať a o zábavu je postarané. Nemyslel som, že sa práve tento druh ľahko šteklivej komédie dá čakať pri tomto roku vzniku filmu. –––– My muži vieme uchovať tajomstvo. ()

javlapippi

"Keď ste mi zakázali bozkať ruku, musela som niečo iné." Výborne zahraná komédia plná vtipných dialógov, generačných rozporov, plánovaných a rušených odchodov a pobytov, dokonca aj nejaké to erotické dusno sa nájde. Pobavilo značne. ()

Hombre8

Zpočátku hluchá záležitost se v průběhu děje docela rozkošatila. Herecky inscenaci samozřejmě táhl především Blaškovič, který to asi mezi těmi ostatními skoroochotníky neměl moc jednoduché. Nejlepší role = učitel tělocviku. ()