The Evil That Men Do

• Španělsko El mal que hacen los hombres

Benny je spoločne so svojím partnerom Santiagom jedným z najväčších dodávateľom drog v okolí. Ktokoľvek sa objaví v blízkosti ich skladu s čo i len minimálnou predstavou zbohatnutia na ich úkor, nedožije sa rána. Keď sa jedného dňa objaví jeden z neznámych priekupníkov, ktorý prinesie malú, desaťročnú Marínu, pôvodne unesenú kvôli výkupnému, začína vzájomná dôvera vo vzťahu oboch mužov rapídne upadať. Kým jeden z nich by sa jej rád zbavil, v druhom sa ozýva svedomie i súcit zároveň. V stávke sa tak nečakane ocitá nielen vzájomný vzťah dvoch dlhoročných spoločníkov, ale aj celý biznis. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Benny je spoločne so svojím partnerom Santiagom, jedným z najväčších dodávateľom drog v okolí. Ktokoľvek sa objaví v blízkosti ich skladu, s čo i len minimálnou predstavou zbohatnutia na ich úkor, nedožije sa rána. Keď sa jedného dňa objaví jeden z neznámych priekupníkov, ktorý prinesie malú, desať ročnú Marínu, pôvodne unesenú kvôli výkupnému, začína vzájomná dôvera vo vzťahu oboch mužov rapídne upadať. Kým by sa jej jeden rád zbavil, v druhom sa ozýva svedomie i súcit zároveň. V sázke sa tak nečakane ocitá nielen vzájomný vzťah dvoch dlhoročných spoločníkov, no najmä celý biznis. Prvá hodina sa napriek krátkej stopáži neskutočne vlečie. V podstate by sa dalo povedať, že sa okrem neustáleho klábosenia absolútne nič nedeje. Človek by povedal, že aspoň z pohľadu tých vzťahov bude dochádzať k nejakému tomu vyhroteniu či dramatu, bohužiaľ, ani v tomto prípade, "kde nič tu nič". Na postery je motorovka. Kto by ju rád videl viac ako len jeden krát v akcii (aj keď kurva solídne), nech si pustí Texaský Masaker, lebo tá je iba bohapustou dekoráciou. Jediným kladom sa tak stáva kvalita spracovania. No pekná kamera ani z ďaleka nezaručí zážitok, ktorý by si divák od thrilleru zrovna sľuboval. Bieda, a ja môžem opäť smelo skonštatovať, že som sa dal opäť raz pekne ojebם - 50% ()

Dellamorte

Španělé si obhájili své narco teritórium a Ramon to poslal na plátno. Do tyhle hombres acción violenta nečakane vstúpi 10 ročná holčina a o účasť poprosila aj motorovka, aby čo to rozporcovala. Tyto jižanské šplechy miluju. ()

majo0007

WTF! (nebol som zaťažený trailermi, komentami, len ma proste zaujal názov filmu, na ktorý som na torrentoch naďabil). A ja som si na začiatku myslel, že Santi a Benny robia v nejakom shope pre figuríny, pekne krásne fajnovo do rachoty. Óó-la-lá! Psy ne! God = Dog spell backwards! A kresťania sú zberba! ()