Nejlepší kámošky a zároveň nejlepší studentky ve třídě Amy (Kaitlyn Dever) a Molly (Beanie Feldstein) jsou velmi moudré, šikovné... a dost neoblíbené. Myslí si, že život je ukryt jen v učebnicích a na své spolužáky s horšími známkami se dívají s neskrývaným despektem. Jenže den před ukončením studia si obě najednou uvědomí krutou pravdu - 4 roky šprtání byly v podstatě ztrátou času a ony si mohly užívat přesně jako všichni ostatní. A tak se rozhodnou, že poslední den na střední škole si to všechno vynahradí a roztočí to jak se patří. Čeká je velmi dlouhá noc plná dobrodružství, na jaké je žádná z knih nemohla ani zdaleka připravit. (Forum Film CZ)

dragon'88

To co je za preklad nazvu? But I digress... Povodne som to nechcel ani vidiet, ale nejak sa mi to podarilo. Musim povedat hned, ze som prijemne prekvapeny z niektorych aspektov, tych ktore zahreju pri srdiecku - a ze ich bolo ovela viac nez by clovek cakal. Paradoxne to co tomuto filmu podraza nohy su prave tie veci, ktore je na nom mozne obdivovat. Nakolko si ten film utahuje zo vsetkeho a nakolko ide prikladom? U filmu To Do List je absolutne jasne, ze ide o cisty ulet. A taky American Pie je zas v porovnani vrcholom realizmu a uveritelnych postav. Tu uz to tak jasne nie je, navyse je, s vynimkou vztahu hlavnej dvojice a novonadobudnutej vseobjimajucej kolegiality, emocne plochy. Hlavne postavy boli zdrtene, ze ich nechcu ich "lasky", ku ktorym sa vlastne predtym ani nijak nehlasili, ale nahradu si tiez nasli v prvej navstivenej kupelni. Fakt by som neveril, ze American Pie so svojim ustrednym questom opat vyjde z porovnania ako etalon prezivania romantickych vztahov. 2.5* za to co bolo mile a to co pobavilo. Za hlbku to vyssie nejde. ()

margita figuli

tak toto bolo prekvapenie, a velmi prijemne. intelektualne pohladi a prinesie spomienky na gymnazialne casy, trapasy a usmevne prihody. hlavne herecky uzasne, humor zarazajuco jemny a pravdivy. wooow. ()

Rocky75

Film rozhodně zábavný, zajímavý a svým způsobem i zvláštní. Bavil jsem se celou dobu a scénu z bazénu si budu ještě dlouho pamatovat. ()

MRParis odpad!

Nehorázná píčovina o dvou starejch pannách které jsi před maturitou chtěj z těch svejch vylízanejch pipin vymýst všechny pavučiny. Pro příště ať jsi ta píča Wildova hledí hlavně hraní a ne režii aby jsi diváci nemuseli vypíchnout oči!!! ()

mart93

Neměl jsem žádná očekávání, když jsem na film klikal. Jen jsem věděl že mám náladu na něco trochu ulítlého, příběh z dospívání. Mělo to pár míst kdy které oslabovali mou pozornost ale pak přišla pasáž super dialogů a zábava se vrátila. Překvapila mě autentičnost hlavně teda Kaitlyn Dever, což miluju, ale Beanie byla taky dost dobrá.. Prostě tohle duo to táhlo. Pár bizarních situací které divák nečeká a smích je na světě. Velké překvapení. Dávám 4 ale spíš bych dal 3,5, ale to nejde. ()

drx001 odpad!

Totální odpad, nic než další trapná LGBT+-*:  propaganda, maskovaná za studentskou komedii. Teda spíš "komedii", vtip tam není za celou dobu ani jeden. Zbytečně ztracená hodina a půl, plná hnusných lidí a podivných existencí, které by se v reálu na jednom místě sešly maximálně na psychiatrii. ()

jirikzaboj

Okázalá teenage komedie z roku 2019 působí opravdu nadčasově. Nejde jen o mírnou dekonstrukci žánru, ale i o posunutí kreativity a využití obyčejných prvků feel good filmu na úroveň, kdy je samotné jádro filmu přesahem daleko za hranicemi běžných komedií. Ženské problémy a jejich (ne)vyrovnanost na prahu dospělosti je silné téma a v tomhle snímku velice přirozeně geniálním způsobem zpracované. Bavil jsem se a smál jsem se od začátku do konce. Filmový debut se O. Wilde povedl na výbornou! ()

Olivia Wilde natočí spin-off Spider-Mana

Olivia Wilde natočí spin-off Spider-Mana